Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Tövbe Görmek

Rüyada tövbe görmek neye delalettir?

Merhaba ismim Oya, bekarım ve 21 yaşındayım. Ben rüyamda ablamla balkonda sabah ezanı saatlerinde yan yana dışarı bakıyoruz. Ablam benim ve kendi başını kapatıyor ve kuran okumaya başlıyor, ezberden. Sonra kendi tövbe ediyor ve beni de tövbe ettiriyor. Ablam evli ve 2 çocuk sahibi. Rüyada tövbe ettiğini görmek nedir? bu rüyamı bana yorumlarsanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Rüyada tövbe etmek neye yorulur?

Oya merhaba, rüyanız çok hayırlı mesajlar vermektedir. Lütfen aşağıdaki rüyada Kuran-ı Kerim görmek sayfasını da ziyaret ediniz.

Rüyada tövbe görmek, tövbe etmek, tövbe ettiğini görmek, zihninizin hayal kırıklıkları ve tatminsizlik ile meşgul olduğunu gösterir. Bunların sebebi kendiniz hakkında bastırılmış duygular veya içinde bulunduğunuz negatif ortam olabilir. Bu rüya genellikle gerçek yaşamda hissettiklerinizi yansıtan rüyalardır. İstiğfar terimi de aynı anlama gelir.

“Rüyada Tövbe Görmek” için 2 yanıt

Selamün aleyküm, 1 sene önce rüyamda gavs hz. gördüm, ben tövbe almayı çok istiyordum, onun sofisi olmayı çok istiyordum, bana “o öldü oğlu var yerine” diyorlardı, dua ettim RABBİME sofisi olmak için, bir gün rüyama girdi, kendisine su verdim, eteğini öptüm, karanlık odada ay gibi parlıyordu, acaba kendisi bana tövbe mi verdi? 1 senedir düşünüyorum, lütfen yorumlar mısınız.

Figen merhaba, bu konular bilgimizin olmadığı, derin konular olduğu için yorum yapmak istemiyorum. Neden derseniz ülkenin en değerli din adamlarından olan rahmetli dedem Ali Osman Hocadan aldığımız din kültürüne göre bizim sülalemiz sadece Allah’a yakarır, ona sığınır, ona dua eder, ondan yardım isteriz. Yani daha açık bir anlatımla bizde şeyh, mürit yoktur, dolayısıyla bu konularda bilgimiz de bulunmamaktadır. Allah her şeyi bilendir ve herkesi görür, şeyi duyar, kendisinden yardım dileyen kullarını boş çevirmez. Rüyanızla ilgili olarak Gavs Hz. sayfası ilginizi çekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir