Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Toz Bulutu Görmek

Rüyada toz bulutu görmek nedir?

Merhaba, ben evli bayanım, aynı gün içinde 2 ayrı rüya gördüm ve baktığımda hep kısa kısa tabirler var. İlk gördüğüm rüyamda, ben ve erkek kardeşimle beraber dağlık ve kurak bir yerdeyiz, ben aşağıdan yukarı doğru bakıyorum ve yukarıda bir çocuk parkı var. Kuraklığın olduğu yerde bir kaç tane yeşil ağaç haricinde yeşillik yok, oraya çıkmaya çalıştığım sırada bir toz bulutu toplanıp hortum oluşturuyor.

Kardeşim orada diye çıkmaya çalışıyorum, ben sağıma soluma dönerken hortum bitip kardeşim yanımda beliriyor ve üstünde beyaz bir gömlek, altında siyah pantolon ama kumdan hortumdan hiç etkilenmemiş ve hiç konuşmuyor, şokta kalmış gibi adını söylüyorum, bakıyor ama ağzından yanıt çıkmıyor.

Sonra kardeşime bir iki tokat atıyorum, biraz biraz düzelip bir yolda beraber gidiyoruz ve arkamızdan tanımadığımız bir adam eşeğin sırtında gelip bizi buradan götüreyim deyip bir yere götürüyor ve içinde caminin bulunduğu kararmaya başlamış akşam vaktine doğru camiye bizi bırakıyor ve “buradan sakın çıkmayın, burada durun” deyip bizi caminin içine bırakıyor, camide ezan okunup namaza duruyor, herkes ve bende erkeklerin olduu yerde durup saşırıyorum, “benim kadınların yanına cıkmıs olmam gerek erkeklerın ıcınde namaz kılamam” deyip duruyorum.

Rüyada toz bulutu görmek yorumu

Birinci rüyanız ailenizi ya da aileden birilerini umutsuzluğa düşüren bir olay yaşandığını ancak inancınız ve manevi gücünüz sayesinden bu durumdan çıkıp, rahata ereceğinizi simgelemektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada namaz görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Toz Bulutu Görmek” için bir yanıt

Aynı rüyayı bende gördüm benim hortumun yanında kumda kaynayan hava puskuren bir yer daha vardı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir