Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Toz Görmek

Rüyada toz görmek neye işarettir?

Kolay gelsin hocam, Bu sabah 4:30 da gördüm bu rüyayı ve bayağı etkilendim. Bir is arkadaşım var Azeri ve onun oğlu var habip. Bir yerdeyiz ve o kişi bana dedi ki “o habip ile konuşuyor, onu habibe alacağız” bende dedim ki “sevdiğim kızı hayatta bırakmam ne olursa olsun” ve sonra o kızı gördüm, bir evden cikip benden kactigini ve bir baska eve girdigini, ve o rada kiz kardesi yasiyormus sozde, gercek hayatta onun kiz kardesi yok, kardesi erkek ve pesinden gittim, kapilarini caldim ve kapiyi acan o kiz di, ve onun yuzunu gordum.

Kızın yüzü basta sim siyahti ve dedim ki “bu ne hal”, oda hemen cevap verdi, “bu toz” dedi ve ondan sonra tartistik ve oradaki sozde bacisi beni destekledi, aramiz duzelir gibi oldu, ve benden cocugu varmis. kucuk bir bebek birkac gunluk galiba cunki hala yuzu degisikti yani burusuk gibi yeni dogmus bebek gibi, sonra o bebegi kucagima aldim ve sevdim ve annem de oradaymis, anneme sordum gecen sen ruyanda gordugun cocuk buna benziyormuydu dedim, ve ondan sonra ayna baktim bir tarafta bebegin bana benzeyip benzemedigini gormek icin ama ayna yoktu galiba, bebek kucagumda kimildiyordu.

Hocam bu ruyami tabir ederseniz cok sevinirim, gercek hayatta da sevdigim kiz benden bir seyler gizliyor, beni sevdigi halde benden kaciyor, yüzü tozluymuş, bunun ne anlama geldigini anliyamiyorum isallah hayra dir, allah rizasi icin yardim edin

Rüyada toz görmek yorumu

Ramazan merhaba. Rüyada toz görmek gerçek hayatta kimi sıkıntılarla karşı karşıya olduğunuzu ancak bunların kolay çözülecek basit olaylar olduğunu anlatır. Evin tozunu silmek, toz almak üzerindeki ağırlık ya da şanssızlığın sona ereceğini simgeler. Rüyada eşyaların tozunu silmek maddi sıkıntıların sona ermesi, çok para kazanmak anlamına gelir. Elbise tozlarının silkelenmesi, sıkıntı atmak ve uzun ömür olarak yorumlanır.

“Rüyada Toz Görmek” için 2 yanıt

Rüyada mezarlık duvarını silmek

Selamün aleyküm; Kendimi yanımda bir arkadaşla evimize bayağı uzaklıkta bulunan mezarlığın orada buluyorum ama mezarlığın iç kısmı değilde dış kısmında, hani site kenarlarında bulunan betondan oygulu kenarlık olur ya, bütün yolda onlardan var, elimdeki bezle o kenarlıkların üstünün tozunu ala ala yol boyu bütün kenarlık üstünün tozunu siliyorum. Bu işlem bayağı bir sürüyor, birazda yoruluyorum, eve gelene kadar bütün yolların kenarlarında olan kenarlıkların tozunu alıyorum, gel gel derken birde bakıyorum ki bizim evin olduğu siteye geliyorum, en son olarak oradaki kenarlıkların tozunu da alıyorum ve uyanıyorum. (ruh halim:imkansızın içindeyim, çok sıkıntılıyım, çaresizim ) yorumlarsanız çok mutlu olurum şimdiden teşekkür ederim. 23, Kadın, Bekar, Çalışmıyor

Kübra merhaba,
Rüyanın ana unsuru mezarlık görmek, yardımcı unsuru ise duvarların tozunu alman olup, rüyada mezarlık görülmesi esas olarak yaşamda değişimi gösterir, bir alışkanlığa ya da bir harekete son vereceğine işaret eder. Mezarlıkta olmanız ise reel yaşamda üzüntü yaşadığınıza, çözülmemiş karmaşık duygulara veya ölüm korkusuna işaret edebilir.
Rüyanda mezarlık duvarının ve evinizdeki bahçe duvarlarının tozunu silmeniz ise biraz zaman alsa da yukarıda yazan üzüntü, karmaşık duygular ya da diğer korkuların son bulacağını ancak bunun senin elinde olduğunu, bunları kendinin başaracağını ifade etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir