Kategoriler
Önemli Rüyalar

Rüyada Trafik Kazası Görmek

Rüyada trafik kazası görmek neye işarettir?

Rüyada trafik kazası görmek, araba kazası, otomobil kazası, araç kazası görmek günlük yaşamda olduğunun tersine, sanıldığı kadar ürkütücü değildir. Kazada kan görmemek, kan çıkmaması şartıyla rüyada trafik kazası görülmesi iyiye yorumlanır, hayatınızda olumlu yönde yenilikler olacak demektir. Kazada kan akması durumunda bu rüya bilinç altında bastırdığınız, suçluluk duyduğunuz bir durumdan dolayı kendini cezalandırma duygusunun açığa çıktığını gösterir.

Rüyada kaza yapmak yorumu

Rüyada kaza geçirmek, rüyada araba kazası geçirdiğini görürseniz bu rüyayı gören kişinin yaşamında değişimler olacağına yorumlanır. Kazada suç sizde ise yaptığınız bir hatadan dolayı yaşadığınız korkuyu gösterir, kötü bir duygusal dönem yaşadığınızı temsil eder. Rüyadaki kazada hata sizde değilse o zaman kontrolünüz dışında gelişecek kimi olayların yaşamınızda değişiklik yaratacağını gösterir ki bunların yeni bir iş, yeni bir mevki veya yeni bir çevrede yaşamaya başlayacağının habercisidir.

Rüyada kaza yapan birini görmek

Rüyada birinin kaza yaptığını ya da birisine araba çarptığını görmek, kaza geçireni tanıyorsanız ondan, tanımıyorsanız bir arkadaşınız ya da dostunuzun iyi haberleri alacağınızı müjdeler. Sevdiğiniz birinin kaza yaptığını görmek felaket gelmeden tedbir almanın önemini hatırlatan önemli bir rüyadır. Rüyadaki kişi ( anne, baba, kardeş, eş, arkadaş veya sevgili olabilir ) ile ilişkinizi gözden geçirip, onu daha fazla kırmamak, üzmemek için yeniden düşünmek veya kimi şeyleri yeniden planlamak gerektiğini ve daha iyi durum için kendinizi ayarlamanız gerektiğini ifade eder.

Rüyada kazada yaralandığını görmek

Rüyanızda trafik kazası yapar ve yaralanmadığını görürseniz bu gerçek yaşamda fiziksel kazalara karşı bir hassasiyetiniz olduğunu gösterirken aynı zamanda kişisel gelişim açısından ilerleme elde etmeyi gösterir, gören olgunlaşır ve kendi hayatı hakkında daha iyi kararlar verir. Kazada yaralanırsanız, rüyada trafik kazası geçirip, yaralandığını görmek bu uyarıcı bir rüyadır ve ummadığınız bir dostundan zarar göreceğinize işarettir.

Trafik kazasında ölmek

Kazada ölürseniz, kazada öldüğünü görmek, yaşamınızda olumsuz duygu ve düşüncelerin yoğun olduğu bir evre içinde olduğunuzu, her şeyin daha da kötüye gideceğini düşündüğünüzü simgelerken, bu düşüncelerden bir an kurtulmanız gerektiğine yorumlanır. Alternatif olarak bu rüyanın tabiri geçmişten gelen bir şeyin hala mevcut durumu olumsuz etkilemeye devam ettiğini temsil etmektedir.

Trafik kazasında birinin öldüğünü görmek
Trafik kazasında birinin öldüğünü görürseniz veya kazada ölen birini görmek, aşırı trafik, gürültü ve benzeri kötü çevre şartları sebebiyle negatif enerji yüklü bir grup içinde olduğunuzu, bu topluluktaki olumsuz duygu yoğunluğunun sizi de olumsuz etkilediğini, adeta hayatta zevk alamaz bir duruma geldiğinizi simgeler.

Kazada bir hayvanın öldüğünü görmek
Trafik kazasında bir hayvana çarpar ve onun ölümüne sebep olursanız bu benliğinizde bir şeyin artık “ölü” olduğunu gösterir. Bir bitişi simgeler. Adeta bu işi ya da ilişkiyi artık bitirmeliyim duygusu içinde boğulduğunuz şeklinde tabir edilir. Kazada başka birinin bir hayvana çarptığını onu öldürdüğünü görürseniz bu rüya duygusal dünyanızda derin kaygılar ve korkular barındığını gösterir. Kendinizi gereksiz yere itici, sevimsiz, soğuk görme huyunu bırakmanız gerektiğine işarettir.

“Rüyada Trafik Kazası Görmek” için 8 yanıt

Rüyada trafik kazası yapmak
Rüyamda hafif yağışlı yolda arabayla gidiyorum, birden araba kontrolden çıktı, yolun dışına savrulup, taklalar atmaya başladı. Gerisini hatırlamıyorum, rüyamda gözümü hastanede açmışım, bir baktım ki rahmetli annem ve babamı gördüm, hastane yatağının kenarında oturuyorlar.

Rüyada arabasının yandığını görmek
İyi günler, ben dün gece rüyamda arabamın yandığını gördüm,rüyada araba yanması ne anlama gelir acaba?

Rüyada başkasının trafik kazası yaptığını görmek
Öncelikle şunu belirtmek isterim ki rüyayı ben görmedim. Bir arkadaşım gördü. Arabayla tatile çıkıyormuşuz ancak yolda kamyonla karşı karşıya gelip şarampole yuvarlanıyormuşuz. Rüyayı gören kişi beni kanlar içinde görüyor ve baş ucumda ağlıyor.

Rüyada trafik kazası geçirdiğini görmek
Ben rüyamda, iş ortağımın kullandığı araba ile kaza geçirdiğimi gördüm. Ancak ikimize de bir şey olmuyor araba hurdaya çıkıyor, sonra kasko bir araba daha veriyor, ona binip gidiyoruz. Gördüğüm rüya nasıl tabir edilir?

Benim sevdigim bir cocuk var, daha once ciktik ama su anda beni istemiyor ve ben 2 gundur ruyamda onun kaza yaptigini goruyorum. Bu neye işaret olabilir?

Trafik kazasında ölmek
Merhaba 21 yaşındayım, bekarım ve ilişkim yok. Gördüğüm rüyada bir trafik kazası oluyordu. Kaza anında yaralanan veya ölen yoktu. Ama daha sonra ben öldüğümü ve cesedimin kaybolduğunu öğrendim. Yine de insanlarla iletişim halindeydim. Cesedimi aramamalarını söylüyordum. Daha sonra başka birinin cesedini gördüm ve hic olmayacak bir yerde duruyordu. Bir erkekti. Lutfen ne anlama geldigini aciklar misiniz?

Merve selam. Trafik kazası hakkında bilgi bu sayfada verilmişti. Ölmek, öldüğünü görmek hakkında bilgi ölü rüya tabiri sayfasında yer almaktadır, lütfen inceleyin.

Merhaba rüyamda eşimin ve kayinvalidemin trafik kazası yaptıklarını gördüm yalın ayak koştum yanlarına gittim ama eşim yoktu ben gitmeden onu hastaneye götürmüşler hastaneye soruyorum eşim nerde diye o kadar agliyorumki yanina gittiğimde gördüğüm Allahim eşim çok kötü olmuştu yanina gidip başını oksadim oda avucumu öptü biseyler soylemek istedi soyleyemedi uyandığımda hâlâ agliyodum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir