Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Trafik Kazası Ve Yaralılar Görmek

Rüyada trafik kazası ve yaralılar görmek nedir?

Ben gece ruyamda, ilk önce bir trafik kazasi gordum, fakat kendim bu kazada yer almiyorum, yaralilar vardı kazada ama kan falan gormedim. kazada biran kavga cikti suruculer arasında, fakat tam o esnada birden ben ve bir kac arkadaşlarım havaalinda ucagimizi bekledigimi gördüm. havaalanina kosarak ucagimiza yetismeye çalışıyorduk, birsuru merdiven vardı hepsini ciktigimi gördüm. ucagimiza yetistik, hatta uçak yarim saat gec kaltigindan dolayi, oturduk bekledik.

Bana bu rüyanın anlamini anlatirsaniz çok sevinirim. ben 28 yasindim, bekarim ve yuksek lisansimi okuyorum. ve suan sinavlarim var. Yorumunuzu bekliyorum, teşekkürler, selma. 15 Haziran 2012, 00:21.

Rüyada trafik kazası ve yaralılar görmek nedir?

Selma merhaba,

Rüyanız, hayatınızda olumlu yönde değişimler olacağını, yeni projelere başlayıp, kendinize yeni hedefler belirleyeceğini ancak bunun biraz zaman alacağını işaret etmektedir. Önemli unsurlar için lütfen rüyada trafik kazası görmek ve rüyada yaralı görmek sayfalarını inceleyin.

“Rüyada Trafik Kazası Ve Yaralılar Görmek” için 3 yanıt

Rüyada kaza görmek ve yaralı taşımak
Rüyamda trafik kazası gördüm, kan yoktu ve yaralıyı hastaneye taşıyordum, yaralı taşımak ne manaya gelir?

Rüyada trafik kazası görmek nedir
Rüyamda otobüs bir köpeğe çarpmamak için kaza yapıyordu, ben içinde yoktum ama içindeki insanlar çok yaralıydı ve kan içindeydi. Bu neye işarettir?

Rüyamda minübüste kaza geçiren insanlar vardı kazayı görüp hemen 112 yi aradım ambulans geldiğini görmedim ama bekliyordum çok ince belli belirsiz kan vardı insanların ölüp ölmediğini bilmiyorum
Yorumlarsanız sevinirim teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir