Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Trafik Kazası Yaptığını Görmek

Rüyada trafik kazası yapmak neye delalet eder?

Rüyamda eski sevgilimin trafik kazası yaptığını duyuyorum, kazada iç organlar zarar görmüş diyorlar, hemen hastahaneye gidiyorum daha sonra da evine gidiyorum, evde tanıdığım tüm ailesi, akrabası orada ve trafik kazası için geçmiş olsun için gelmişler. Sevgilimin annesi surat asıyor, kuzenleri yengesi falan gayet iyi davranıyor bana ve sonra sevgilimin annesine yalan söylediğini, beni kötülediğini söylüyorlar, uzaktan kazada yaralanmış eski sevgilimin yatakta yattığını görüyorum, ağlıyordum, çok üzülüyordum

Mesajınız rüyamda kaza yapıyorum ve iç organlarım alınıyor ve öyle yaşama başlıyorum.
yorumlarsanız teşekkür ederim. 10 Ocak 2010, 14:40.

Rüyada trafik kazası yaptığını görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada araba kazası geçirdiğini gören kişinin yaşamı değişir, yeni bir iş, yeni bir mevki veya yeni bir çevrede yaşamaya başlayacağının habercisidir.

Günlük yaşamda olduğunun tersine rüyada trafik kazası görmek sanıldığı kadar ürkütücü değildir. Kazada kan görmemek, kan çıkmaması şartıyla rüyada trafik kazası görülmesi iyiye yorumlanır, hayatınızda olumlu yönde yenilikler olacak demektir. Trafik kazası yaptığını gören kişi olgunlaşır ve kendi hayatı hakkında daha iyi kararlar verir. Rüyada trafik kazası geçirip yaralandığını görmek, ummadığınız bir dostundan zarar göreceğinize işarettir.

“Rüyada Trafik Kazası Yaptığını Görmek” için 5 yanıt

Yarın işe gitmek üzere uyudum, rüyamda kardeşim bana “sakın arabaya binme gitme gidersen kaza yapacaksın, araba takla atacak öleceksin” dedi. Ben gitmişim arabayla kaza yapıp ölmüşüm akrabalarda evde toplanmış ağlıyorlardı o anda korkuyla ağlayarak uyandım. lütfen bu rüyamı yorumlar mısınız teşekkür ederim.

rüyamda gri otomobilimle oğlum kaza yapıyordı bende çok üzülüyordum rüyamı yorumlarsanız sevinirim

rüyada çalıştığım iş yerinin sahibinin arabayla birine çarptığını ve herkesle vedalaşıp hapse girdiğini gördüm. Bunun ne anlama geldiğini yorumlarsanız iyi olur teşekkürler.

Iyi gunler ruyamda esimle giderken karsidan gelen yolcu otobusuyle kafa kafaya carpistik o an uyandim hic birsey olmadi ama etkilendim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir