Rüyada Trafik Kazası Yaptığını Görmek

Rüyada trafik kazası yapmak neye delalet eder?

Rüyamda eski sevgilimin trafik kazası yaptığını duyuyorum, kazada iç organlar zarar görmüş diyorlar, hemen hastahaneye gidiyorum daha sonra da evine gidiyorum, evde tanıdığım tüm ailesi, akrabası orada ve trafik kazası için geçmiş olsun için gelmişler. Sevgilimin annesi surat asıyor, kuzenleri yengesi falan gayet iyi davranıyor bana ve sonra sevgilimin annesine yalan söylediğini, beni kötülediğini söylüyorlar, uzaktan kazada yaralanmış eski sevgilimin yatakta yattığını görüyorum, ağlıyordum, çok üzülüyordum

Mesajınız rüyamda kaza yapıyorum ve iç organlarım alınıyor ve öyle yaşama başlıyorum.
yorumlarsanız teşekkür ederim. 10 Ocak 2010, 14:40.

Rüyada trafik kazası yaptığını görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada araba kazası geçirdiğini gören kişinin yaşamı değişir, yeni bir iş, yeni bir mevki veya yeni bir çevrede yaşamaya başlayacağının habercisidir.

Günlük yaşamda olduğunun tersine rüyada trafik kazası görmek sanıldığı kadar ürkütücü değildir. Kazada kan görmemek, kan çıkmaması şartıyla rüyada trafik kazası görülmesi iyiye yorumlanır, hayatınızda olumlu yönde yenilikler olacak demektir. Trafik kazası yaptığını gören kişi olgunlaşır ve kendi hayatı hakkında daha iyi kararlar verir. Rüyada trafik kazası geçirip yaralandığını görmek, ummadığınız bir dostundan zarar göreceğinize işarettir.

5 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir