Rüyada Trafik Kazasında Birinin Öldüğünü Görmek

Rüyada trafik kazasında birinin ölmesi nedir?

Kız kardeşim rahatsız ve hemen hemen bir ay sonra 8 saat sürecek bir ameliyatı var ve bir kaç gün önce bana rüyasını anlattı. Şu şekilde idi, sınıf arkadaşının abisi ile oynarken bir anda trafik kazasında öldüğünü görmüş.

Fakat normal de abisi olmadığını biliyormuş, arkadaşına sorduğun da evet abim yok demiş ve daha sonra abin varmış ve ölmüş gibi gördüm de rüyam da deyince evet abim vardı ama yıllar önce trafik kazasında öldü demiş. Bunu neye yormalıyız? yardımcı olursanız sevinirim. Bahar

Rüyada trafik kazasında birinin öldüğünü görmek yorumu

Bahar merhaba. Kardeşinizin rüyası içinde bulunduğu durum göz önüne alınırsa gayet normal karşılanmalı ve hayra yorulmalıdır. Rüya iki şekilde ele alınabilir. Birincisi günlük yaşamda kafaya takılan bir konunun yansıması olabilir, ancak böyle olmadığını düşünüyorum. İkincisi rüyada bir ölü görmek sevilen birilerinin geleceğini veya sevdiğinizin birisinden iyi haberler almayı haber verir. Yani ölü diri getirir. Olaya bu açıdan bakılırsa ölü görüldüğünde korkulmamalıdır. Çünkü ölü hayra yorulur. Kardeşinizin iyi sağlık haberlerini bekliyoruz. Ben ve eşim acil şifalar diliyoruz.

2 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir