Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Trafik Kazasında Gelin Ve Damat Görmek

Rüyada trafik kazasında gelin ve damat görmek nedir?

Ben evli bir bayanım, rüyamda kocaman tırların arasında kalıyorum ve o tırlar arasında trafik kazası oluyor. Bir bakıyoruz gelin ve damat Ankara’ya düğün yerine giderken kaza yapıyorlar. her ikisi de arabanın arkasında dış kısmında oturmuş vaziyetteler kanlar içindeler. ben bakamıyorum. sonrasında damat ölüyor gelin yaşıyor.

Gelinin yaşadığını ben farkediyorum hastaneye götürmelerini istiyorum ama ablası hemşire olduğu için bizim eve taşıyoruz yatak odamızda yerde yatıyor ama üzerinde gelinlik yok belden aşağısı çıplak ve zayıf. sonrasında uyanıyor ve ne olduğunu anlamıyor gayet sağlıklı yalnız ablası ona bir süre kaza anını hatırlamasın diye bir iğne yapmış. uyandığında sürekli damadı anlatıyor ona telefon ediyor fakat ulaşamıyor.

Sonra gelini bir arkadaşıma benzetiyorum ama o mu değil mi tam hatırlamıyorum. sabah oluyor ve ben kalkıp işe gidiyorum. Bu rüyayı uyudum uyandım ve devamını sürekli olarak gördüm yorumlarsanız sevinirim. Hayır olsun demek istiyorum ama çok ürktüm. 26 Ocak 2010, 01:09

Ruya ayrıntısı: kocaman tırlar, trafik kazası, gelin ve damat, Ankara’ya gitmek, düğün yeri, hastaneye götürmek, hemşire abla, yatak odası.

Rüyada trafik kazasında gelin ve damat görmek tabiri

Günlük yaşamdakinin tersine rüyada trafik kazası görmek sanıldığı kadar ürkütücü değildir. Rüyada trafık kazası görülmesi iyiye yorumlanır, hayatınızda olumlu yönde yenilikler olacak demektir

“Rüyada Trafik Kazasında Gelin Ve Damat Görmek” için 2 yanıt

Rüyada tanımadığı gelin görmek neye işarettir
Ben rüyamda sürekli olarak gelin gördüm, rüyamı tam olarak da hatırlamıyorum. parça parça anlatacağım umarım yardımcı olabilirsiniz.
En başta tanımadığım bir kadını gelin olarak gördüm. ona makyajında yardım ediyordum. Sonra teyzemi işlediği bir suçtan ötürü gelin ediyorduk, çok mutluydu ama dedem ona kızıyordu. Dedem bize misafir gelmek istiyordu, teyzemi görmeye ama ben istemiyor, kurtulmanın yollarını arıyordum.
Sonra başka bir yerde eski sevgilimi gördüm, bana çok iyi davranıyordu fakat evliydi. bana “evlendiğini benimle olamayacağını” söyledi ama beni de seviyormuş gibi davranıyordu ,daha doğrusu içinde bana karşı bir merhamet vardı. ağlıyordum onun için ama başkaları teselli ediyordu. elimi tuttu, yürüdük sonra babası çıktı karşımıza. evli olduğunu bildiği için kızacaktı bu yüzden ellerimizi ayırdık. sonra evimi yıkılmış gördüm.
Kimden: ezel
Cinsiyetiniz:Kadın
Yaşınız:21
Medeni Durumunuz:Bekar
Anahtar kelimeler: gelin, otobüs
Şu anki ruh haliniz: meraklı.

Ezel selam
Rüyada gelin görmek daima iyiye yorumlanır. Gelin kısmet, neşe, huzur, müjde, yaklaşan güzel günler demektir. Ancak senin rüyalarında gelin bir saplantı haline gelmiş, bu evlilik, evlenme, gelin olma konularının kafanı fazlasıyla meşgul ettiğini göstermektedir.
Eski sevgilisinin evlendiğini görmek gerçek yaşamınızda bir memnuniyet içinde olduğunuzu ifade eder. Bu başladığınız yeni bir projede başarı, yeni ilişkinizde mutluluk, bir sınavı kazanmak gibi bir konu olabilir. Bakınız eski sevgiliyi görmek rüya tabiri sayfası.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir