Rüyada Trafik Kazasında Gelin Ve Damat Görmek

Rüyada trafik kazasında gelin ve damat görmek nedir?

Ben evli bir bayanım, rüyamda kocaman tırların arasında kalıyorum ve o tırlar arasında trafik kazası oluyor. Bir bakıyoruz gelin ve damat Ankara’ya düğün yerine giderken kaza yapıyorlar. her ikisi de arabanın arkasında dış kısmında oturmuş vaziyetteler kanlar içindeler. ben bakamıyorum. sonrasında damat ölüyor gelin yaşıyor.

Gelinin yaşadığını ben farkediyorum hastaneye götürmelerini istiyorum ama ablası hemşire olduğu için bizim eve taşıyoruz yatak odamızda yerde yatıyor ama üzerinde gelinlik yok belden aşağısı çıplak ve zayıf. sonrasında uyanıyor ve ne olduğunu anlamıyor gayet sağlıklı yalnız ablası ona bir süre kaza anını hatırlamasın diye bir iğne yapmış. uyandığında sürekli damadı anlatıyor ona telefon ediyor fakat ulaşamıyor.

Sonra gelini bir arkadaşıma benzetiyorum ama o mu değil mi tam hatırlamıyorum. sabah oluyor ve ben kalkıp işe gidiyorum. Bu rüyayı uyudum uyandım ve devamını sürekli olarak gördüm yorumlarsanız sevinirim. Hayır olsun demek istiyorum ama çok ürktüm. 26 Ocak 2010, 01:09

Ruya ayrıntısı: kocaman tırlar, trafik kazası, gelin ve damat, Ankara’ya gitmek, düğün yeri, hastaneye götürmek, hemşire abla, yatak odası.

Rüyada trafik kazasında gelin ve damat görmek tabiri

Günlük yaşamdakinin tersine rüyada trafik kazası görmek sanıldığı kadar ürkütücü değildir. Rüyada trafık kazası görülmesi iyiye yorumlanır, hayatınızda olumlu yönde yenilikler olacak demektir

2 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir