Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Trafik Kazasında Kafatasının Dağılması

Rüyada araba kazası sırasında kafa tasının dağılması neye işarettir?

Ben 25 yaşında bir gencim geçenlerde gördüğüm rüyanın anlamını öğrenmek için sizlerden yardım istemekteyim. şimdiden yardımlarınız için teşekkürü bir borç bilirim.

Benim satın almak istediğim bir araba var ve ben bu arabayı aldığımı ve kullanırken kaza yapmadan birden kafatasımın dağıldığı görüyorum ve arabanın hiçbir yerine bir şey olmuyor. Ayrıca bir şey daha var ben öldükten sonra aynı bedenle ölen bedenime bakıyorum ama olayı da kendim yaşıyorum. yani iki beden var birisinde ölüyorum öldükten sonra diğer bedenle olan olaya gülüyorum.
BU rüyamın anlamını çok merak etmekteyim teşekkürler .

Rüyada trafik kazasında kafatasının dağılması yorumu

Rüyada trafik kazası görmek, araba kazası, otomobil kazası, araç kazası görmek günlük yaşamda olduğunun tersine, sanıldığı kadar ürkütücü değildir.

Kazada kafa tasının kırılması – dağılması ise şu anda sizi boğan, sıkan sorunların dağılacağını, rahata ereceğinizi göstermektedir.

“Rüyada Trafik Kazasında Kafatasının Dağılması” için 2 yanıt

Rüyada kazada parçalanan birini görmek
Rüyamda önümde seyir eden aracı kamyon altına aldı ve içindeki insan paramparça olmuştu, her parçasını bir yerden topladık, ölenin kafası benim elimdeydi, bu neye hayırdır rüyam? bilenler cevap atsın lütfen.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir