Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Trafik Kazasında Ölmek

Rüyada trafik kazasında ölmek ne demektir?

Rüyamda kuzenimle bir yere gitmek için taksiye biniyoruz, ikimizde hamileyiz, kuzenim daha yeni hamile rüyada bende 6 – 7 aylık. Şoföre “bu yoldan gideceğiz” diyorum, o bizi başka yoldan götürüyor ve çok hızlı kullanıyor arabayı, bende emniyet kemerimi takmaya çalışırken karsıdan gelen araba bize çarpıyor, havada takla atıyoruz. Sonra bakıyorum ben yerde yatıyorum ölmüşüm, çocuğum kuzenimin elinde, ağlamaya başlıyorum “ben ölemem o benim çocuğum verin bana” diye.

Rüyada trafik kazasında öldüğünü görmek tabiri

Rüyada trafik kazası geçirmek rüyayı gören kişinin yaşamında değişimler olacağına yorumlanır. Kazada suç sizde ise yaptığınız bir hatadan dolayı yaşadığınız korkuyu gösterir, kötü bir duygusal dönem yaşadığınızı temsil eder. Rüyadaki kazada hata sizde değilse o zaman kontrolünüz dışında gelişecek kimi olayların yaşamınızda değişiklik yaratacağını gösterir ki bunların yeni bir iş, yeni bir mevki veya yeni bir çevrede yaşamaya başlayacağının habercisidir.

Rüyasında kazada öldüğünü görmek yaşamınızda olumsuz duygu ve düşüncelerin yoğun olduğu bir evre içinde olduğunuzu, her şeyin daha da kötüye gideceğini düşündüğünüzü simgelerken, bu düşüncelerden bir an kurtulmanız gerektiğine yorumlanır. Alternatif olarak bu rüyanın tabiri geçmişten gelen bir şeyin hala mevcut durumu olumsuz etkilemeye devam ettiğini temsil etmektedir.

“Rüyada Trafik Kazasında Ölmek” için 3 yanıt

Rüyamda ben, eşim ve çocuğum ışıklardan karşıya geçecekken, beklemeden geçerken ona araba çarpıyor ve ben ve kızım bağırmaya başlıyoruz. Ben şaşıp kaldım bir şey diyemedim, sonra ben eşimin yanına gittim. Bir bakıyorum, adamın biri eşimin üzerine beyaz örtü örtüyordu, yanına yaklaştım “Osman, Osman” diye sesleniyorum. Osman yaralı kanlar içindeki başını kaldırdı ama iyiydi, ben ambulansı arayamıyordum anlayamadığım şekilde. Rüyanın etkisindeyim yardım edin ne olur yorumlar mısınız?

Rüyamda birini öldürüyordum, normalde araba kullanmayı bilmem ama çok süratli bir şekilde araba kullanmaya başladım, sonra adam yürüyerek arkamızdan geliyor, ben son süratle araba kullanıyorum ama o adam yürüyerek arkamızdan geliyordu ve hiç bir şeyi de yoktu.

Sena merhaba, birini nasıl ve nerede öldürdüğün anlaşılmıyor. Buraya eklersen cevaplayabilirim ya da cinayet rüya yorumu ile araba kullanmak va kaza yapmak sayfalarını okuyrak kendin mesajı bulabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir