Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Trafik Lambaları Görmek

Rüyada trafik lambası görmek neye çıkar?

Yurt dışında olduğunu sandığım bir yerde yolun kıyısında Trafik lambaların yanında kötü bir şekilde yapılmış çimentodan 3 ev yüksekliğinde bir merdiven var, sağlam görünmüyor, sonra merdivenin 3. kat seviyesinde dilenci oturuyor, sonra trafik ışığının üstünden sağa doğru aynı yükseklikte devam ediyor, sağlam olmayan beton köprü sonra dilencinin olduğu yer çöküyor, yanık gibi oluyor, volkan patlamış gibi oluyor, 1 metre kare civarı alan lav geçmiş gibi oluyor, sonra bu yerin lav geçmiş gibi olması büyüyor, büyüyor da büyüyor.

İnsanlar taşıtlarla kaçmaya çalışıyor, bütün dünyayı saracak gibi yayılıyor, ulaştığı yer lav geçmiş gibi oluyor, arabalarda kaçıyor bundan, bir arabaya atlayacağım ama ona atlayamıyorum, kasalı bir arabaya atlıyorum, sonra oradan bu volkanımsı yayılan dalganın daha önce geçmiş olduğu yerden yokuş gibi bir yerden kaymaya başlıyorum, burada da kar gibi bir şey var, kayıyorum hızla, durmadan kayıyorum.

Bir ara arkamdan kötü niyetli olduğunu hissettiğim iki üç genç de kayıyor, sonra kayılan yerin sonunda (bu arasını biraz unuttum ama kardan kayma var genelde) kayılan yerin sonunda 2 tane kız var, ben “yapma” diyorum, bana vuruyor, sonra karnıma şarap şişesi batırıyor, bunu neden yaptıgını hissediyorum ve “yapma” diyorum, bunu yapmasının sebebi beni geri göndermek, nereye göndereceğini net bilmiyorum ama beni tekrar geri yollamak için yapıyor, bana zarar vermek niyeti değil, sonra şaşırıyor kız ben geri dönmüyorum diye rüya bitiyor. Yaşım 21, erkeğim, bekarım, öğrenciyim, ruh halim iyi, yarın son final sınavım var. Gönderen Ahmet.

Rüyada trafik lambaları görmek tabiri

Ahmet merhaba, rüyanda bir çok olay ve unsur var ve bazıları birbiri ile uyumsuz, buradan kafanın karışık ya da zihninin yorgun olduğu anlatılıyor. Rüyanın ana teması lavlar olup, Rüyada lav görmek çok tutkulu bir aşk yaşayacağınıza ve bu aşka çok dikkat etmeniz gerektiğine işaret eder. Yanardağ patlaması sonucu çıkan lavlar, lavların püskürmesi aynı anlama gelir. Bana göre bu tukulu aşkı şu anda ya yaşıyorsun ya da yaşamaya başlayacaksın.

Çok ilginçtir ki rüyan lav ile başlayıp, şarap şisesi ile bitmekte ve Rüyada Şarap şisesi görmek Kutlama, Tören, Tutku ve Aşk anlamalarını simgelemektedir. Bu durum yaşayacağın aşkın senin için çok önemli olacağını işaret etmektedir. Aşağıda diğer unsurların açıklamaları sıralıyorum, kimi mesajlar çıkarabilirsin.

Rüyandaki trafik lambaları, hedeflerine ulaşmak için gideceğin yolu seçerken dikkatli olman gerektiğini ifade etmektedir.

Rüyada merdiven görmek hayatın iniş ve çıkışlarını gösterirken her türlü duruma karşı hazırlıklı olmayı işaret eder.

Rüyada dilenci görmek işlerini toparlamak, hayatının yoluna girmesi anlamına gelir.

Rüyanın unsurları: yurt dışı, trafik lambaları, merdiven, dilenci, beton köprü, yanık, volkan patlaması, lav, kasalı araba, kar, kayda kaymak, şarap şişesi.

“Rüyada Trafik Lambaları Görmek” için bir yanıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir