Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Trafikte Silahlı Çatışma Görmek

Rüyada trafikte çatışma çıktığını görmek neye işarettir?

Ben dün gece rüyada trafikte 2 arabanın tartışması sonucu silahlı çatışma gördüm ölen ve yaralananlar oldu bende kurşunların bana isabet etmemesi için sakındım egildim vs nasıl degmedi şaşırdım
sonra polis geldi bizi şahit olarak aldı 1 kagıt 1 de kalem gördüklerinizi yazın ifade olarak dedi bayagı yazamadım çünkü kararsızdım ne yazacagım dan gözümün önünde olan hadiseyi zor hatırlıyordum çünkü. Bu arada bir çayçı geldi yaralıların başında askıyla çay dagıtmak istiyordu ama askı sallanıyordu çayın verilip verilmedigini görmedim.

Daha sonra çok uzaklarda olan teyzemi gördüm kucagında bir çocuk vardı galiba torunuydu onu biliyorum eniştemden ayrılcak yani boşanacakmış kendi kendime diyordımki ben bu saatten sonra dedemlerle zor olur onlar ölseler dayımla kalacak bayagı zor olacak teyzem için diye düşündüm bunlar aklımdan geçti rüyanın hepsi bu lütfen değerli yorumunuzu paylaşırmısınız? 32 yaşında erkegim bekarım şu anda çalışmıyorum, teşekkürler.

Rüyada trafikte silahlı çatışma görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada başkalarının çatıştığını görmek sizin dışınızdaki kişilerden kaynaklanan ve size yansıyan dedikodu, iftirayı ifade eder. Rüyanızdaki polis, karakol, ifade vermek, yaralanmak ise bu olayın sizin için önemini işaret eder.

“Rüyada Trafikte Silahlı Çatışma Görmek” için 2 yanıt

Rüyamda üçtür eli silahlı adamlar görüyorum. Sürekli benim peşimdeler ve ben sürekli onlardan kaçiyorum. Ama hiç yakalanmiyorum. Dünkü rüyamda adam babama bıçak atıp boynundan vuruyor babam ölüyor ben yine olu numarası yapıp kurtuluyorum. Lütfen yorumlayin. 24, Kadın, Evli, Çalışıyor.

Azize merhaba,
Öncelikle söylemeliyim ki bir rüyayı birden fazla görmek o rüyanın önemli bir anlam taşıdığını ya da vermek istediği mesajı sizin anlamadığınızı temsil eder.
Rüyanız aslında geçmişten gelen bazı korkularınızdan kurtulmak için birilerinin desteğini beklediğinizi gösterirken o kişilerin size bu desteği vermeye hazır olduklarını ama bunu kabul ettiğinizi, beklediğinizi onlara söylemek gerektiğini anlatmaktadır. Onlar size yardım etmek istiyorlar ama siz bu gizli korkularınız sebebiyle kaçıyorsunuz. Bakını rüyada eli silahlı insanlar görmek.
Batı kültüründe rüyada babanın ölümünü görmek rüyayı görenin zihnini derinliklerinde babasına karşı bir suçlama duygusu taşıdığına yorumlanır. Rüyanızda babanızın öldüğünü görürseniz hele hele bu rüya tekrarlanırsa bunun üzerinde önemle durulmalı ve incelenmelidir. Rüyada babanın ölümü, uyanık yaşamınızda doğduğunuz andan bugüne kadar babanızın size yeterince sahip çıkmadığı, sizi beklediğiniz kadar desteklemediği, arzu ettiğiniz kadar yanında olmadığı ya da yeterince takdir etmediği, sizi hayata iyi hazırlamadığı düşüncesi taşıdığınızı gösterir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir