Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Trafo Görmek

Rüyada trafo görmek neye çıkar?

Hocam iyi günler, rüyamda Ankara’da dağlardaki evler yanmaya başlıyor, iş makineleri ise dağları kazıyor. Ne olduğuna bakarken ailem içeri gidiyor, ben camdan seyrederken karşımızda bulunan trafo alanından askerler çıkıyor ve bizim evin önünde kaza yapıyorlar. Askerler dere gibi bir yere düşüyor, annem gösterirken arkamı dönüyorum ve içeri askerlerden biri giriyor, anneme saldırıyor. Bende ona saldırıyorum ve kafasını defalarca masaya vuruyorum ölüyor.

Ağabeyim ile gökyüzünden onlarca uçak geçtiğini görüyoruz ve birinin alçaktan uçtuğunu izliyorduk, birden uçak manevra yaparak evlerin üstüne düştü. Silah sesleri geliyordu, evde akrabalarımız vardı, onların yanına gittiğimde televizyon izliyorlardı “ne oluyor” diye sorduğumda “bilmeceleri cevapla, diğer ülkeler ülkeye darbe yapıyor” diyordu. Dağa tekrar baktığım da dağ yok olmuş içinden elektrik atan biri çıkmıştı ve kendine çok büyük bir silahla ateş etti ölmedi. İçeri gelen askeri babamın yanına götürdüm öldürdüm diye, o sıra asker canlandı, tam kendine geldi ve neler oluyor demeye kalmadan uyandım. Hocam rüya garip olabilir fakat yorumlarsanız sevinirim. Ben 18 yaşındayım, bekarım ve liseden mezun olarak üniversite sınavlarına çalışmaktayım.

Rüyada trafo görmek tabiri

Sefa merhaba, rüyada yangın görmek gerçek hayatta meydana gelecek bir değişimin simgesidir ve bu değişimin sizde biraz zorluk çıkaracağını, belkide yoracağını, sıkıntılar yaşayabileceğinizi temsil etmektedir. Yangında bir ölüm olmaması ise bu değişimin hakkınızda uzun vadede hayırlı olacağını göstermektedir.

Rüyada trafo görmek değişim, dönüşüm sembolüdür, kişinin sahip olduğu fakat bugüne kadar kullanmadığı içinde potansiyelin açığa çıkacağını ve bu sayede yeni ve büyük başarılara imza atacağını gösterir. Trafo istasyonu bu güne kadar sorunlarını çözmekte başarılı olamayan rüya sahibinin kendini tanımakla beraber içindeki gücün farkına varacağını ve engelleri daha kolay aşacağını gösterir. Bozuk trafo ise kişinin sahip olduğunuz gücü hala kullanmakta ısrar ettiğini, bu yüzden de bir çok imkanı kaçırdığını işaret eder.

Rüyanın devamında gelişen olaylar aslında içinde ki büyük güçle beraber aynı zamanda çok gelişmiş bir hayal gücüne sahip olduğunu, bu ikisini birlikte kullanmaya başladığında senden hiç beklenmeyen büyük başarılara imza atacağını, herkes tarafından takdir edilen birisi olacağını ifade etmektedir.

“Rüyada Trafo Görmek” için bir yanıt

Merhaba, rüyamda ciddi manada büyük bir trafo patlaması gördüm. etrafa kanlar saçılıyordu, saniyede 10 patlama meydana geliyordu,patlamalar,
gürültüler, beni çok korkuttu. ailemle patlamayı izlerken kıyamet kopuyor sanmıştık ve şehadet getirmeye başlamıştık. ağlıyorduk, sonumuzun gelmesi beni korkutmuş, elim ağzımda izliyordum olayı. ben ölmeyi falan beklerken ertesi gün oldu. haberler tüm türkiye’nin elektriklerinin kesildiğini söylüyordu. kıyametin kopmadığını duymak beni mutlu etmişti. rüyam aklıma ne zaman gelse ürperiyorum. yeni gördüm zaten. 17 yaşındayım, bekarım, okuyorum. anlamı ne olabilir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir