Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Traktör Görmek

Rüyada traktör görmek neye işaret eder?

Öncelikle selamlar. Rüyamda bir araçla bir yolda ilerliyorum, önümde bir traktör, traktörün üstünde 3 -4 kişi var onları takip ediyorum. Biraz sonra yolun üzerinde bir koyun sürüsü beliriyor. Traktör koyunların arasında geçerken bir tane koyun boğazında beyaz bir halat (ip) bağlı traktöre takılıyor ve yerde sürükleniyor.

Ben arkadan bağırıyorum ama beni duymuyorlar. Nihayet biraz sonra onlara yetişiyorum ve “canlı koyunu sürükleyerek öldürdünüz” diye kızıyorum ama koyunun acı çekmemesi için boğazından kesip sonra bilerek bağladıklarını ve bunu Ahmet Akgündüz ‘ün( nur cemaatinde önde gelen bir şahıs) emriyle yaptıklarını öğreniyorum. İçim rahatlanıyor ve artık onlara hak veriyorum, onlara kızmıyorum.

Böyle işte, ben çok rüya görmüşümdür ama bu rüya çok garip ve rüyayı sadıka olduğundan eminim. Yardımcı olursanız sevinirim. 26, Erkek, Bekar, Çalışıyor, huzurlu, az stresli.

Rüyada traktör görmek tabiri

Ziya Merhaba. Bir rüyanın rüya-yı sadıka, sadıka rüya yani olduğu gibi çıkan rüya olup olmadığına karar vermek benim bilgimi aşar. Bu konular daha çok İslam kültürü derinliğine sahip üstadların konusudur. Batı kültürlerinde bunlar üçüncü tür – olduğu gibi günlük yaşamda gerçekleşen rüyalar olarak anılmaktadır. Ben derin konulara girmeden elimden geldiğince rüyanızın mesajını tespit etmeye çalışacağım. Sizden ricam lütfen ileride gelişmeleri veya düşüncelerinizi buraya ekleyin.

Rüyada traktör görmek sizin beceriklilik ve yaratıcılığınızı temsil eder, sahip olduğunuz yeteneklerin farkında olmanız gerektiği gösterir. Rüyada traktör kullanmak, traktör kullandığını görmek, sahip olduğunuz yetenek ve becerilerinizi bir an önce pratiğe döküp, bundan yeterli seviyede fayda sağlamanız gerektiğini ifade eder.

Traktörün üzerinde giden insanlar, insanlarla iyi iletişim kurma kabiliyetiniz olduğunu gösterirken rüyada gördüğünüz koyun sürüsü ise bireysel davranmak hoşlanmadığını, grup faaliyetlerine katılmak eğilimin olduğunu simgelemektedir.

Rüyanın en ilginç kısmı olan bir koyunun traktöre takılarak sürüklenmesi ve diğer olaylar, bir topluluğa ait olmanın avantajını temsil etmekte, tek kalınırsa yaşamda daha çok risk ile karşılaşacağını anlatmaktadır. Rüyada adı geçen kişi ve bağlı olduğu grup, sizi bir topluluğa, cemaate davet manası taşıyabilir.

Traktör ile bir şey taşımak veya taşıdığını görmek, taşıdığınız şeyin yorumu ile birlikte değerlendirilmelidir. Emek, çaba, kazanç anlamı verir. Rüyada traktöre binmek, traktörle bir yere gittiğini görmek, bir işe ya da yeni projeye başlamak için yeterli bilgi veya yeteneğe sahip olduğunuzu, hemen başlamanızı tavsiye eder.

“Rüyada Traktör Görmek” için 2 yanıt

Rüyamda yengem, abimin hanımı traktör kullanıyor, bende traktördeydim “bu tarafı çok özlemişim” dedim, “bu orman çok güzel, sonra ben bu ormana geçeceğim” dedim.

Rüyamda bir su kenarındaydık ve orda bir kaç kişi vardı ve bir traktör batmıştı ve bir kepçe onu çıkarmaya çalışıyordu ama çıkaramıyodu bu ne anlama geliyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir