Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Traktör Kullanırken Telefon Düşürmek

Rüyada traktör kullanırken telefon düşürmek ne demek?

Rüyamda telefonumu düşürüyorum onu bulmaya çalışırken traktörüm kaçırılıyor. Rüyada traktör kullanarak köyün içinden geçerken bir ara cep telefonum elimden kayıp yere düşüyor.

Traktörü durdurup bunu almak istiyorum. fakat traktör kayarak yaklaşık 20 veya 30 metrede ancak durabiliyor. inip telefonu aramaya başlıyorum. bu arada kontak anahtarını traktörün üzerinde unutuyorum. ben telefonu ararken birileri traktörü kaçırıyor. tabi ben ne yapacağımı bilmiyorum.

Rüyada traktör kullanırken telefon düşürmek neye yorulur?

Gördüğünüz rüya, hayatınızda becerikli, yaratıcı, çalışkan bir insan olduğunuzu ancak kendi iç dünyanızla veya yakınlarınızla olan haberleşmenizde bir kesilme yaşadığınızı işaret etmektedir. Bu iletişim kesilmesi sebebiyle kimi kayıplar yaşadığınızı, yaşayacağınızı ifade edebilir.

Rüyada traktör görmek sizin beceriklilik ve yaratıcılığınızı temsil eder, sahip olduğunuz yeteneklerin farkında olmanız gerektiği gösterir. Rüyada telefon görmek mutlu bir haber, iş hayatında kademenizin yükselmesi ve mal anlamına gelir.

“Rüyada Traktör Kullanırken Telefon Düşürmek” için 2 yanıt

Rüyamda küçük su birikintisinin yanında oturuyordum.telefonum suya düştü alıp çıkardım çalışıyordu. Erkek arkadaşıma telefon yerine sağ elimde sol elimin üzerine yazı yazarak mesajlaşıyordum. Her yazışımda elimin üstünde kahverengi tüyler çıkıyordu. Artık yazamayacağımı elimde yer kalmadığını söylüyordum. teşekkürler. 23, Kadın, flört, öğrenci.

Sema merhaba. Görmüş olduğun rüya erkek arkadaşınla iletişiminde bazı sorunlar yaşadığınızı temsil etmekte ve bu sorunları çözdüğünüzde kendinizi çok rahatlamış, hafiflemiş hissedeceğinizi anlatmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir