Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Trakya Levreği Görmek

Rüyada trakya levreği ne anlama gelir?

Rüyada uskumru görmekRüyada trakya levreği görmek kişisel, aile ya da kültürel sırları ifade eder. Bu rüya sizin temel güçlerinizi henüz tanımamış olduğunuzu işaret edebilir.

Rüyada trakya levreği yakaladığını görmek rüyayı sahbini reel hayatta kendine ihtiyaç duyan bazı insanlar olduğuna işaret eder. Rüya sahibinin zor durumdaki bu insanların bazılarına desteğini esirgemeyeceğini ve ihtiyaçları karşılamakta yardımcı olacağını gösterir.

Rüyada trakya levreği pişirdiğini görmek kişinin saklamayı istediği bir şey olduğunu ancak bir türlü o saklamak istediği şeyi uygun bir yer 7 ortam bulamadığını gösterir.

Rüyada trakya levreği yediğini görmek rüyayı gören kişinin dine yönelmiş, güzel ahlaka sahip ve yüksek maneviyatlı bir kimse olduğuna rivayet eder.

Trakya levreği nedir?

Trakya levreği (Gymnocephalus cemua), Percidae familyasına ait bir tatlı su balığı. Trakya’nın Karadenize akan, ağır akışlı akarsularında ve bunların denizde oluşturduğu acısu bölgelerinde yaşar. Boyları 18-35 cm ulaşır. Balık yumurtaları, kurtlar, küçük kabuklular ve sinek larvaları ile beslenir. Oburluğu diğer balıkların besinleri, yumurtaları ve larvaları için zararlıdır. Eti lezzetlidir. Üreme zamanı Nisan ve Mayıs aylarındadır. Kaynak: Vikipedi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir