Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Transa Geçmiş İnsanlar

Rüyada transa geçmiş insanlar neye işarettir?

21 yaşındayım, 3 senelik bir ilişkim var. Mimarlık son sınıf öğrencisiyim. Herhangi bir sıkıntılı ruh halim mevcut değil, her insanda olduğu gibi bir takım kendi içimde sorduğum sorular mevcut. Rüyam şöyle,

Bir gün şehirdeyim, dolaşıyorum yanımda birileri var, kim olduğunu bilmiyorum. Birden herkes transa geçiyor, herkes cennet ya da cehennem nereye gideceğini görüyor, rüya gibi herkes o rüyadan çıkmak istiyor ama çıkamıyor. Diğer insanların çığlığını duyabiliyorum ama ben çığlık atmıyorum, aşırı derecede sakinim. Bana da cehennem gözüküyor. Ne gözüktüğü çok net değil kafamda. Sonra trans hali geçiyor, Allah ya da ilahi bir ses : Ey Ahali, kıyamet günü gelmiş, herkese nereye gidileceği gösterilmiştir diyor. Herkes bir panik oluyor, birden herkes bende dahil bir yerlere ışınlanıyoruz sanki. Yanımda 4 kişi var biri benim arkadaşım. Bir arabadayız. Diğerleri birden şeytana dönüşüyor ve büyük bir şeytan geliyor. Sonra ben geri geri kaçıyorum. Ve uyanıyorum. Bunu yorumlayabilir misiniz acaba?

Rüyada transa geçmiş insanlar görmek tabiri

Değerli arkadaşım, bu son derece değerli rüyayı paylaştığın için teşekkür ederim. Rüyada trans görmek, transa girmek ya da transa girdiğini görmek rüyayı gören kişinin reel yaşamda bazı faktörler nedeniyle bilincinin bulanık hale geldiğini, kişinin zihninin zorlandığını ve akıl yeteneklerini yeterince kullanmaz hale geldiğini, kendini olayların akışına bıraktığını temsil eder. Rüyada transa girmiş birilerini görmek kişinin çevresindeki insanlarda genel bir bilincini kaybetme, bilinçsizlik veya beyinlerinin yıkanması sonucu gerçekleri görememe hali içinde olduklarını temsil eder.

Bence bu rüya sizin şu anda iyi ile kötüyü, doğru ile yanlışı, günah ile sevabı ayırt etmeye uğraşmanız sonucu yaşadığınız zihinsel yorgunluğu yansıtmaktadır ki bende benzer duygu ve düşünceler içinde olduğumu itiraf etmeliyim. Özellikle son zamanlarda ülkemiz bir çok toplumun yüzlerce yılda karşılaşabileceği olayları neredeyse bir kaç yıl içinde yaşadı ve hala düşünme yeteneğini kaybetmemiş olan kişiler için yaşanan bazı şeyler büyük acılar verecek cinsten. Düşünsenize adam cennet ve cehennemden bahsediyor ama kendisi en büyük katil, bir başkası hak ve hukuktan bahsediyor ancak kendisi en büyük sahtekar, hırsız, dolandırıcı çıkıyor. Bunlar ne yazık ki yaşamın gerçekleri olarak önümüzde duruyor. Bence rüyanın en önemli bölümü büyük şeytanda saklı ve büyük şeytanın yakında ortaya çıkacağını haber veriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir