Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Tıraş Bıçağı Görmek

Rüyada tıraş bıçağı neye işarettir?

Rüyamda evime girerken bir kaç çocuk geliyor kolumu tıraş bıçağı ile yaralıyor, yaranın sadece etrafı kan oluyor kan akmıyor, içi derin oyuk, kemik gözüküyor sonra çocuğun babası geliyor, hastaneye götürüyor. Benim üstümde beyaz bir kıyafet var yolda çamura düşüyorum, sonra ailem haber alıyor, burada uyandım. Yorumlayabilirseniz teşekkürler.

Rüyada tıraş bıçağı görmek tabiri

Rüyada çocuk görmek, çocuk görmüş olmanız, umut, özlem, masumiyet, saflık, mücadele, geçmiş yaşam, kısmet anlamlarını simgeler. Rüyada çocuklar hala büyümediğini, geçmiş çocukluk yaşamına özlemleri ifade eder. Aynı zamanda çocuksu duyguları bastırmak anlamına gelir.

Rüyada tıraş bıçağı görmek gerçek hayatınızda düzeltmeniz gereken bir durum ya da konu olduğunu işaret eder. Bu sorunu aşmak için bir şeyi kesip atmanız gerekebilir.

Rüyada yaralanmak, bir yerinin kesildiğini, yaralandığını görmek, para, kazanç, bolluk, bereket demektir. Ancak yaranın altında et görünürse bu tam tersi para sıkıntısını gösterir.

Rüyada tıraş bıçağı hakkında diğer yorumlar

Tıraş bıçağı kullanmak acımasız, insafsız bir rakibiniz olduğunu, onu aşmak için oldukça çabalamanız gerektiğini işaret eder. Tıraş bıçağı almak, aldığını görmek yaşamınızdaki konumunuzdan memnun olduğunuzu ve bu konumun size güç verdiğini gösterir. 2 bıçaklı, 3 bıçaklı tüm traş bıçakları aynı anlama gelir.

“Rüyada Tıraş Bıçağı Görmek” için bir yanıt

Ruyamda elimin derisinin altindan sapiyla beraber tıraş bıcagını çekip çıkarttıgımi cok net bir sekilde gordum hissettim uyandigimda hemen avcuma baktim cok gerçekçi bir ruyaydi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir