Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Tren İle Uçmak

Rüyada tren ile uçtuğunu görmek neye delalettir?

Trene bindim havaya uçtu tekrar rayına oturdu. Bir şey olmadı ne anlama geliyor, sadece heyecanlandım.

Kimden: Cihangir
Cinsiyetiniz:Erkek
Yaşınız:53
Medeni Durumunuz:Evli
Şu anki ruh haliniz: Umutlu
Anahtar kelimeler: trenle uçmak, havada uçmak, trene binmek

Rüyada tren ile uçmak tabiri

Rüyada tren görmek uyum, ahenk, düzen ifade eder. İş yaşamınızda, özel hayatınızda uyumlu bir çizgide gittiğinizi işaret eder. Çalışma yaşamınızda yükselme fırsatının ortaya çıkacağına, işinizde ilerlemek için iyi bir fırsatın olacağına işarettir.

Tren ile uçmak ise bilinçli rüyalar kategorisi olarak bilincin acık, belirgin yani anlaşılması ve yorumu belli rüyalar grubuna girer. Bu belirgin rüyaları gören insanlar çoğunlukla o anda rüyada olduklarını, yani rüya gördüklerinin farkındadırlar. Bu rüyayı gören bir çok kimse rüya anında kendilerinin aşırı bir hız yaptığını, büyük bir zevk aldıklarını ve tüm dünyaya emreden bir hükümdar gibi kendilerinin egemen bir yetkiye sahip olduklarını kolayca tasvir ederler. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada tren görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Tren İle Uçmak” için 3 yanıt

Trene binmek
Rüyamda bir ırmak var, bu ırmağa oğlumun topları düşüyor ve topları alamıyorum. Geri dönüyorum oğlumla bir trene biniyoruz ve tren yürüyor, görevli geliyor. Görevliye nereye gittiğimizi soruyorum o görevli Adana’ya gittiğimizi söylüyor, bende durmasını istiyorum, o da son durağa kadar duramayacağını söylüyor. Bende ona “paramda yok size bilet parası verecek” dedim, görevlide önemli olmadığını bir şekilde halledeceklerini, bir şekilde bir durakta geri yollayacaklarını söyledi. Ondan sonra bize trende yeşil bir yemek veriliyor ve kimse yemek istemediği için yeşil yemek yerlere dökülüyor. Tren mola veriyor ve biz trenden iniyoruz, biraz yürüdükten sonra eşim geliyor ve geri götürmeye gelmiş, bende ona bizi nasıl bulduğunu soruyorum, o da tren garlarına sora sora gelmiş, bende geri dönüp oğlumu çağırıyorum, oğlumu dışarıda gördüm elinde kaybettiğimiz turuncu topu vardı. Bende baban geldi babana doğru yürü dedim o da babasına doğru koşmaya başladı bende trendeki görevliye eşimle gideceğimizi söylemeye gittim ve orada da uyandım.

Aslı merhaba, rüyada ırmağa bir şey düşürdüğünü görmek rüyayı gören kişinin ilk başta kaybettiğini sandığı şeyi daha sonra fazlasıyla kazanmasına delalettir, bakınız ırmak rüya tabiri sayfası. Rüyada tren görmek, trene binmek veya trende yolculuk yaptığını görmek genel anlamda uyum ve ahenge işaret eder, kişinin yaşamının ahenge gireceğine işaret eder. Rüyanın devamında gelişen olaylar ise yaşamınızın büyük bir ahenk içinde, mutluluk dolu geçeceğine delalet etmektedir.

Rüyada trene bindim garip bir şekilde annem ile kavga ettikten sonra çarşıda ondan ayrılıp millete karışmaya ve rahatsız etmeye başladım. Tren yol alırken üzerine atlayıp saçmalıklar yapmaya başladım. Sonra trene bindim trenin içi çok kalabalıktı. Trene bindikten sonra eve geldim. Sonra hastalandım ve treni süren kisi beni hastaneye götürmek için yola çıktı. Trenin içinde sadece ikimiz vardık. Giderken aşırı hızlı bir şekilde gidiyorduk ve ben kaza yapmaktan korkuyodum. Bir süre sonra tren binaların üzaerinden uçarak gidiyordu. Sonra aşağı indik ne oldu diye sordum trenin çalismadiğini söyledi bizde otostop çekerek hastaneye devam etmeye karar verdik.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir