Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Tren İle Yolculuk Yapmak

Rüyada tren ile yolculuk yaptığını görmek ne demek?

Rüyamda trenin önden ikinci vagonunda yolculuk yapıyorum.Yanımda tanıdığım biri var ama kim olduğunu hatırlamıyorum. Birden bire tren bozuluyor ve raydan çıkıyor, sokaklarda tren kendi başına gitmeye başlıyor. En sonunda herkes panikleyince bir bakıyorum önümüzde trafik sıkışık. Ondan sonra tabi kaza oluyor. Ben ikinci vagonda olduğum için tavan üzerime çöküyor baya öleceğimi sanıyorum. Sonrasında ise bir bakıyorum yaşıyorum ama yanımdaki tanıdığım kişi ölüyor. dreamer, 22, Erkek, Bekar, Çalışmıyor, mutlu

Rüyada trenle yolculuk yapmak yorumu

Rüyada tren görülmesi uyumu, ahengi, düzenli olmayı ifade eder. Tren görmenin ana mesajı hayır, iyilik, mutluluk ve huzur olarak yorumlanır. Tüm toplumda rüyada trenin görmek yolculuğa veya uzaktan gelecek birine işaret ettiği kabul edilmektedir.

Rüyanda bir tren kazası yaşamak bir tartışmaya tanık olduğunu veya olacağını ve bu tartışmada şahitliğine başvurulacağına, şahitlik yapacağına delalet eder, bakınız rüyada tren görmek sayfası. Rüyada bozuk tren görmek yaşamınızın dengesini bozan, uyum ve ahengi alt üst eden bir kötü gelişmeyi haber verir. Bu genellikle direk sizden kaynaklanan bir durumdan ziyade çevrenizdeki kimi kişilerden kaynaklanan ancak sonunda sizi etkileyen bir durum olacaktır. Her şeye karşın bu uyarıcı bir rüya olup, dikkate alınmasında yarar vardır.

Rüyada raydan çıkan tren görmeniz ise bu aynı gerçek yaşamdaki anlamı gibi rüyada da yolunda gitmeyen bir şey olduğunu, bir aksilik bulunduğunuz gösterir. Yoldan çıkmış tren görmeniz, sapık kimseye yahut yanlış davranışlara ve itikat bozukluğuna işaret eder. Bu değerli bir rüyadır hırsınızın kölesi olmanız durumunda yoldan çıkabileceğinizi ve başınızı belaya sokabileceğini gösterirken benzer şekilde yoldan çıkmış, sapıkça davranışları olan biriyle arkadaş olmanız durumunda benzer sıkıntıları işaret eder. Trenin yoldan çıkması nasıl tabir edilir deniliyor ise bu alternatif olarak itaatsiz olmayı huy edinmiş birsinin sizi de olumsuz etkileyebileceğine delalet edebilir.

“Rüyada Tren İle Yolculuk Yapmak” için 4 yanıt

Annemle yolculuğa çıkıyorduk, tren miydi uçak mıydı tam emin değilim, biniyorduk ve sevdiğim kişi beni arıyordu. Cevap vermeye çalışıyordum ama bir türlü telefon açılmıyordu. Bu duruma üzülüyordum ve lavaboya sigara içmeye gidiyordum, birden lavaboya su basıyordu ve orası insan doluyordu. Kimse sigara dumanindan rahatsız olmasın diye sigaramı poşetin içine koyuyordum ve öyle içmeye devam ediyordum. Daha sonra lavabodan çıkıp annemin yanına doğru giderken beni seven biriyle karşılaşıyordum, beni görmeye gelmişti (bu arada beni seven biriyle şu an konuşuyoruz ama aramız limoni rüyada gördüğüm de oydu). Konuşuyordu bana bir şeyler söylüyordu ama ben onu duymuyordum. Yolculuğa başlıyorduk, yolculuğu pek hatırlamıyorum. Daha sonra gideceğimiz yere varıyorduk, çok kalabalık bir alandı ve orada yine o beni seven kişiyle karşılaşıyordum. Yine bir şeyler anlatıyordu ama yine duymuyordum onu. Ciddi anlamda bu aralar bunalimdayim, hiçbir şeyden zevk alamıyorum, eski erkek arkadaşımı çok seviyordum, sanırım hala onun etkisindeyim, bu rüyadan sonra hemen telefona baktım gerçekten aramış mı diye. 20, Kadın, bekar, öğrenci.

Rüyada trenden inmek
Merhaba. Trenle bir yere giderken duracagim durakta durdu (herhalde bu tren sehirici yolculuk yapan bir tren), durdugunda biraz sarsildim. Tam inecektim treni kullanana dedim ki “lutfen biraz daha dikkatli kullanin. İnsanlar sarsiliyor”. Bunu soylerken tren hareket etti ve ben inmem gerekirken inemedim. Canim cok sıkıldı “Bir sonraki durakta inersin denildi”. Bende “o durakta gidecegim yeri daha iyi biliyorum. Simdi ben nasil yolumu bulacagim “dedim, indigimi hatirlamiyorum. Yorumlarsaniz sevinirim

Çiğdem merhaba, görmüş olduğun rüya gerçek hayatında her şey yolunda ahenkli bir şekilde giderken ortaya çıkan bir mesele yüzünden başının ağrıdığını, biraz kafa karışıklığı yaşadığını ama yakın zamanda bu durumdan çıkacağını ifade etmektedir.

Erkek arkadaşımdan yeni ayrıldım, rüyamda trendeydim ve ondan telefon geldi, tren o anda durmuştu, onun sesi gelmiyordu o yüzden trenden indim duraksama zamanında konuşayım diye, sesi kesik geliyordu ve telefonda benden özür diliyordu, o anda arkama baktım tren hareket etmişti koştum ama yetişemedim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir