Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Tren İstasyonu Görmek

Rüyada tren istasyonu görmek neye işarettir?

Merhaba. Ben yurt dışına gitmişim ve orada bir iş yerim varmış. Neden bilmiyorum ancak tren istasyonunda birkaç arkadaşımla bir şey bekliyoruz. Ancak ne için beklediğimin farkında değilim ve istasyonda beklediğim arkadaşlardan birinin maddi durumunun çok fazla iyi olmadığını biliyorum.

Arkadaşımın koluna girerek “gel seni yurt dışına götüreyim ve her şeyi düzelticem ben” diyorum. İstasyonun uç kısmına doğru yürümeye başlıyoruz. İstasyonun bitimiyle yüksek bir tepeye tırmanmaya başlıyoruz, biraz tırmandıktan sonra arkadaşım yanımdan ayrılıyor ve kendisi gibi siyah takım elbise giymiş tanımadığım adamların yanında kaybolup gidiyor. Rüyamın kısa anlatımı bu. Yorumlarınızla yardımcı olursanız sevinirim Teşekkürler. Grafi tarafından 07.03.2013 / 16:32 tarihinde gönderilmiş.

Rüyada tren istasyonu görmek yorumu

Rüyada tren istasyonu görmekRüyada istasyon görmek, tren garı, yapmış olduğunuz planları bir süre ertelemek zorunda kalacaksınız anlamı taşır, ortamın uygun olmadığına işaret eder. Bakınız istasyon sayfası. İstasyonda yaptığınız eylemde beklemek olduğu için rüyanızın bir konuda biraz beklemeniz gerektiğini işaret ettiği söylenebilir. Rüyada geçen olaylara bakılırsa yapmayı düşündüğünüz şeyin para ve güç kazanmak, çevrene yardım etmek düşüncesi olduğu görülmektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada tren görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz. Rüyanın unsurları: yurt dışı, iş yeri, istasyonda beklemek, birini beklemek, yüksek tepe, siyah elbise, takım elbise.

“Rüyada Tren İstasyonu Görmek” için 2 yanıt

Rüyamda trenlerin olduğu bir yere gidiyordum ve bir anda rayların üzerinde oluyorum, arkadaşlarım kenarda kalıyor ama ben rayların üzerindeyim, bir anda trenler geliyor, birinden tam kurtuluyom diğeri gelirken iki trenin ara boşluğunda kalıyorum ve kurtuluyorum, sonra o raylardan çıkmaya çalışıyorum, daha raylardan arabalarda geliyor çarpmaya çalışıyor bunu izah ederseniz çok sevinirim teşekkürler

Ben tren istasyonda iken, yaklaşan trenle birlikte, üzücü bir gelişmeden dolayı, ayrılıp, uzun zaman görmediğim sevdiğim adamın da yanımda olduğunu fark ediyorum. Ona, gelmekte olan trene birlikte binmeyi teklif ediyorum. Hemen sonra uyandım. Bu rüyayı istihare namazı kılıp, yattığım gece gördüm. Teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir