Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Tren Kazası Görmek

Rüyada tren kazası görmek neye işarettir?

İzmir de yaşıyorum.Rüyamda optimumun arka taraflarındaydım sanırsam yanımda da babam vardı. Optimumun arkasında metro var metronun olduğu taraflardı. Metronun yanında büyük binaya benzer diye bilirim (ama değil) böyle bir sürü havalandırması vardı. Çok saçma ama havalandırmanın borusu yerinden çıkıyordu. Sağa sola savrulup etrafı yıkıp döküyordu. Bu havalandırma kablosu trene denk geldi, trenin yarısına çarptı.

Ardından bir tane daha metro geldi diye hatırlıyorum ona da çarptı (İzmir’de esotlar olur ya onun ortasında yaylı bir sistem vardır işte o raylı sistemin aynısı bir sonraki gördüğüm trende de vardı o boru , raylı sisteme çarpıyordu ve patlıyordu.) biz babamla birlikte bir yana çekilmiş onu izliyorduk birde yanımda sanki bisiklet vardı ve burada bitti.

Rüyada tren kazası görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada tren kazası görmek bir tartışmaya tanık olduğunuzu veya olacağınızı ve bu tartışmada şahitliğine başvurulacağına, şahitlik yapacağınıza delalet eder. Raydan çıkmış tren görmek sapık kimseye yahut yanlış davranışlara ve itikat bozukluğuna işaret eder. Trenin bozulup yolda kaldığını görmek, hafif bir hastalık geçireceğinize işarettir. Demiryolu kazası da aynı anlama gelir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada tren görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Tren Kazası Görmek” için 2 yanıt

Ruyanda tren yolunda bisikletle geciyorduk ve tren geliyordu biz kil payi yirttik bir tane orta yasli amca gecerken tren ona carpti ve parcaladi bizde arkadasla ah vah ederkn diger taraftanda tren gliyordu biz panik ve korku icinde kacmaya calisiyordik raylari hesaba katarak hangi raydan gecmeyeckse orada durracaktik ama tren surekli ray degistiriyrdu bzde duvarin arkasnda durduk ve kil payi kurtulduk anlami ne simdiden cok tesekkur ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir