Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Tren Makinisti Olmak

Rüyada tren makinisti olmak neye işarettir?

Merhaba. Rüyada tren istasyonundayım, trenler sağa sola gidiyor, bende bir anda kendimi bir treni kullanırken buluyorum kendimi, tren raylarında çocuklar var, oynuyorlar, bende hem kullanıyorum hemde onlara kenara çekilsinler diye bağırıyorum. Sonra istasyonun sonuna sağ salim geliyorum ama tren raylarındaki çocuklara ne oldu bilmiyorum.

Sonra bir sahil şeridinde yürüyorum ama sahil şeridinde böyle bir sürü işletme var onların birisinin içinden geçip denizin olduğu tarafa geçiyorum. Denizi görüyorum çok ama çok güzel görünüyor. Sonra işletmelerin dış taraflarında cambazlık yaparak yürüyorum deniz hafiften dalgalı ıslanacaksın falan diyorlar bir şey olmaz diyorum.

Sonra küçük bir pencere karşıma çıkıyor onun içinde geçer miyim geçemez miyim derken vazgeçip yürümeye devam ediyorum sonra çok geniş açık alandan işletmenin terası girecem dalga kıyıya vuruyor ve ayaklarım ıslanıyor olsun diyorum ve geçiyorum terasa

Tren makinisti olduğunu görmek yorumu

Merhaba, gördüğünüz rüya geçmişte, çevrenizdeki insanların tavsiyelerini dinlememek sebebiyle giriştiğiniz bir işte başarısız olduğunuzu ancak önünüzde güzel fırsatlar, huzur ve mutluluk dolu bir dönem olduğunu işaret etmektedir.

Rüyada tren istasyonu görmek yapmış olduğunuz planları bir süre ertelemek zorunda kalacaksınız manası taşır, ortamın uygun olmadığına işaret eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada tren görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz. Rüyada makinist olmak iş hayatında yenilik isteğinizi veya hedeflerinize ulaşmaktaki kararlılığınızı gösterir. Çünkü tren kararlığın sembolüdür. Belirli bir yolda gider, kendi yolundan çıkamaz, kaza riski çok azdır.

“Rüyada Tren Makinisti Olmak” için 2 yanıt

Tren sesini dinlemek
Merhabalar. Ben 19 yaşındayım, çalışmıyorum. Rüyamda tren istasyonundaydım ailemle beraber. Raylara kulağımı koyup tren geliyor mu diye dinliyorum. Tren hemen sağ tarafımda beliriyor. Sonra ben trenle telefon kulübesi var orda sıkışıyorum Arada ama bir şey olmuyor bana. Trenin kapısının önünde bir sürü insan olduğundan ben gidemiyorum kapısına. Arka tarafında trenin balkon gibi kapısı olan bir yeri var o kapıyı açıp trene biniyorum. Sonra aniden evde buluyorum kendimi yataktan kalkıp banyoya giriyorum. Kendi evimizdi rüyamdaki ev. Aynada yüzüme bakıyorum. Gözümde uzun bir kibrit çöpü saplı. Üst kısmında ise mavi renkte bir kuş tüyü var. Kan akmıyor gözümden. Sonra ben ağlamaya başlıyorum Yatağa tekrar girip ama ağlarken hiç ses çıkmıyor benden ve uyuyorum yani ağlarken. Rüyamı yorumlamanızı istiyorum. Şimdiden teşekkürler ve sağ olun.

Rüyada tren istasyonu görmek yapmış olduğunuz planları bir süre ertelemek zorunda kalacaksınız anlamı taşır, ortamın uygun olmadığına işaret eder. Tren sesini dinlemeniz geçmişe fazla takılıp kaldığınızı, geçmişin etkisinden kurtulamadığınız ve bu yüzden reel hayatta arzu ettiğini ilerlemeyi elde edemediğinizi temsil etmektedir. Rüyanın devamında gelişen olaylar istediğin ilerlemeye kavuşamadığın için çektiğin sıkıntıları ve bunun için verdiğin mücadeleyi anlatırken aynı zamanda bunu başaracağını, rahata ereceğini belirtmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir