Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Tren Rayları Görmek

Rüyada tren rayları görmek ne demektir?

Merhaba Ben 27 yasinda erkek ve bekar bir makine muhendisiyim. Dun aksam rüyamda benimle birlikte 3 arkadaş (arkadaslarin kim olduğunu bilmiyorum) gemiye yetisebilmek için tren raylarindan gecmemiz gerekiyordu. Fakat biz yuksek bir tepedeydik oradan atlayip birinci raydan gecip ondan sonra ikinci raydan gecmemiz gerekiyordu. ışın ilginç yani zamani çok iyi ayarlamamiz lazim çünkü biz atlarken gececegimiz iki raydan da tren gecmek uzere (trenin geldigini goruyorduk).

Iki arkadaşım onden atladirlar ve gectiler fakat ben ben atlayinca iki adet esya dusurdum. Simdi hatirlamiyorum ne olduklarini bu esyalarin. Onlari alayim derken zaman biraz gecti ve tren iyice yaklasti. Ikincisinden gececegim derken bakiyorum birincisinden tekrar geciyoru, Yani aynı şekilde yine yuksekten birincisine atliyorum. Daha sonra raylardan gecip gemi (veya vapur) için bilet gisesine gidiyorum. Ama bilet kalmamis, sadece akbili olanlar girebiliyorlar. Arkadaslarim giriyorlar ve ben binemiyorum derken rüya bitiyor. Yorumlarsaniz sevinirim.

Rüyada tren rayları görmek yorumu

Rüyanız, niyetlendiğiniz 2 adet seyahatin çeşitli engeller nedeniyle gerçekleşmediğini ifade etmektedir. Bu aynı zamanda hakkınızda hayırlı olduğunu, üzülmemek gerektiğine yorumlanır. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada tren görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Tren Rayları Görmek” için bir yanıt

Selam, rüyamda kucuk oğlumla tren raylarının ustunden gecerken tren geliyor ve bizde ezilmemek için egiliyoruz tren üstümüzden gecmek istiyor kenara cekiliyoruz başka bir tren geliyor yanı trenler iç içe girmeye baslıyor biz kendimizi cektıkce trenler iç içe giriyor o şekilde ama bize bir sey olmadı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir