Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Tribün Görmek

Rüyada tribün neye delalet eder?

Merhabalar ben amator kume futbolcusuyum, ruyamda kendimi milli mactayken gordum, milli macta forma giymisim, tribünler ayakta macin son 5 dakikasi top ayagima geldi butun tribün tezahurat yapiyor, tam kale cizgisine geldim karsi takimda İspanya imis oranin oyuncusu beni cok fena itti ve ters acida yere dustum, boynum kirildi ama yasiyordum ve cim saha degildi camurdu yerler, daha sonra kendimi hastane odasında gordum ve doktor basimdaydi, uyandigimda sakat kaldigimi artik koltuk degneksiz yuruyemiyecegimi soyledi, o sekilde uyandim ruyami yorumlar misiniz? 22, Erkek, Bekar, Futbolcu

Rüyada tribün görmek yorumu

Değerli kardeşim, rüyadaki olaylar anlamlı bir sıra ilerlemiyor ki bu rüyanın yorumlanabilir rüya olmadığını gösteriyor. Bana göre bu gerçek hayatındaki hayallerinin uykunda bir senaryo şeklinde canlandırılmasıdır. Ben yinede sana yardımcı olmak için rüyadaki ana unsurların anlamlarını özet olarak sıralayacağım. Rüyada milli futbolcu olduğunu görmek rüyayı gören kişinin yaşadığı öfke patlamasının en düzeyde olduğunu ve bunun her an kendine veya yanındakilere zarar vereceğini gösterir. Bu rüya ayrıca içinizdeki öfkeyi bir an önce boşaltıp, saldırgan ruh durumundan çıkmak gerektiğini simgeler.

Rüyada tribün görmek hedeflerine ulaşmada önemli bir aldığınızı ifade ederken tribünden size tezahürat yapıldığını görmek son bir gayret ile nihai hedefinize ulaşacağınıza alamet eder. Rüyada sakatlandığını görmek rüya sahibi insanın bazı sorunlara çözüm bulmakta zorlanacağına delalet ederken kişinin sabırlı davranıp ve dikkatli düşünerek bütün sıkıntılara çare bulabileceğine işaret eder. Rüyada tezahürat görmek sizin doğru yolda olduğunuzu ya da hayatında doğru kararlar verdiğinizi gösterir. Tezahürat yapmak, kendine güven ve kendine inanç konusunda iyi bir seviyede olduğunuzu simgeler.

“Rüyada Tribün Görmek” için bir yanıt

Rüyamda uyandım, yattığım odadayım, yataktan kalktım ışığı açtım açılmadı, ardından trübün sesi duydum, şu internette bazı sitelerdeki reklam sesiydi laptopdan geliyordu. Kapatmaya çalıştım kapatamadım. Ardından yatağa yattım aniden soluk soluğa kelime-i şehadet getirdim, boğazımdan yukarıya doğru bir şeyin çıktığını hissettim ve uyandım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir