Rüyada Tsunami Dalgaları Görmek

Rüyada tsunami dalgaları görmek neye delalet eder?

Ben 9 aylık hamile bir bayanım. Rüyamda deniz kenarında idik, yanımda eşim ve birkaç kişi daha vardı. Denizin üstünden geçmekte olan iki uçağa benzer bir şey vardı sonra biri denize düştü sonra ikincisi de birden deniz dalgalanmaya başladı, dalgalar bize gelmeye başladı, önce dalgalar küçüktü önemsemedik, sonra birden çok yükseldi ve bizim üstümüzden geçmeye başladı.

Normalde yüzme bilmiyorum o an aklıma geliyor kaçmaya çalışıyorum, bakıyorum herkes kaçıyor bende kaçıyorum, baya koşuyorum orada yazlıklar var onların üst katlarına çıkmaya çalışıyorum arkama bakıyorum eşim çok arkada ve tsunami gibi dalga geliyor bağırıyorum ona oda koşuyor ben bir eve geçiyorum üst katlarına çıkmaya çalışıyorum önümde de bir küçük çocuğu onuda tutuyorum düşmesin kurtulsun diye.

Rüyada tsunami dalgaları görmekBir bakıyorum kocamda gelmiş yanımda ama merdivenler çok karışık, zar zor içeri giriyoruz. Sonra her şey bitiyor etraf nasıl çamur. dışarı çıkmak istiyorum bir bakıyorum etrafta binlerce köpek var korkuyorum hepsi koşuşuyor etrafta. Sonra korkmayacağım diyorum çıkıyorum yanlarında yürüyorum bir şey yapmıyorlar. böyle karışık bir rüya eğer açıklarsanız sevinirim.

Rüyada tsunami dalgaları görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada tsunami görmek yüzeye kadar yükselen kimi bastırılmış duygular veya yoğun bir duygusal dalgalanmalar yaşadığınız bir dönem geçirdiğinizi ifade eder. Alternatif olarak gerçek yaşamınızda kimi mutsuzluk ve duygusal istikrarsızlıklar yaşadığınızı gösterir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada deniz görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

One Comment

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir