Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Tsunami Dalgaları Görmek

Rüyada tsunami dalgaları görmek neye delalet eder?

Ben 9 aylık hamile bir bayanım. Rüyamda deniz kenarında idik, yanımda eşim ve birkaç kişi daha vardı. Denizin üstünden geçmekte olan iki uçağa benzer bir şey vardı sonra biri denize düştü sonra ikincisi de birden deniz dalgalanmaya başladı, dalgalar bize gelmeye başladı, önce dalgalar küçüktü önemsemedik, sonra birden çok yükseldi ve bizim üstümüzden geçmeye başladı.

Normalde yüzme bilmiyorum o an aklıma geliyor kaçmaya çalışıyorum, bakıyorum herkes kaçıyor bende kaçıyorum, baya koşuyorum orada yazlıklar var onların üst katlarına çıkmaya çalışıyorum arkama bakıyorum eşim çok arkada ve tsunami gibi dalga geliyor bağırıyorum ona oda koşuyor ben bir eve geçiyorum üst katlarına çıkmaya çalışıyorum önümde de bir küçük çocuğu onuda tutuyorum düşmesin kurtulsun diye.

Rüyada tsunami dalgaları görmekBir bakıyorum kocamda gelmiş yanımda ama merdivenler çok karışık, zar zor içeri giriyoruz. Sonra her şey bitiyor etraf nasıl çamur. dışarı çıkmak istiyorum bir bakıyorum etrafta binlerce köpek var korkuyorum hepsi koşuşuyor etrafta. Sonra korkmayacağım diyorum çıkıyorum yanlarında yürüyorum bir şey yapmıyorlar. böyle karışık bir rüya eğer açıklarsanız sevinirim.

Rüyada tsunami dalgaları görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada tsunami görmek yüzeye kadar yükselen kimi bastırılmış duygular veya yoğun bir duygusal dalgalanmalar yaşadığınız bir dönem geçirdiğinizi ifade eder. Alternatif olarak gerçek yaşamınızda kimi mutsuzluk ve duygusal istikrarsızlıklar yaşadığınızı gösterir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada deniz görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Tsunami Dalgaları Görmek” için bir yanıt

Merhaba ben dun gece karmasik bi rüya gördüm balkonda oturup ders çalışıyorum sonra içeri gidiyorum koşa koşa dalga geliyor falan diye kacmak isterken bu arada kapıyı pencereyi kapatınca içeri su girmiyomus binanın en alt katın a gidiyoruz ablamla biri geliyor koşa koşa arkasında da sular biz bunu içeri alıyoruz suyu zor tutuyordu kapının arkasında sonra bi anda kendimizi hastane gibi bi yerde buluyoruz ama saklanmak amaçlı bi klinik gibi bi yere var orası belli şartlara gore sizi içeri alıyor yanımızda bu sefer babamda var ama babamı almiyolar sadece kadinlarmis neyse bana diyolarki seni en rahat odaya yerlestiricez falan bende şartlarının ne olduğunu bilmiyorum odaya girince söylüyorlar ki kan örnekleri alinicakmis doku örnekleri benden alınan kan ve doku örnekleri göğüs kanserine tedavi bulucak nitelikteymis ablama da rahim kanseri için ayni şeyleri uyguluyorlar bizim oldugiumuz yerturkiye değil maiami deymisiz gibi bi görüntü var odam full camlı olduğu için anlıyorum bunu tabiki neyse bana kahve getiriyorlar vs tedavisine ulaştıktan sonra beni diğerlerinin yanina küçük bi odaya götürüp orda dinlememi söylüyorlar ve bu işlem beni cok yoruyo ve uyanıyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir