Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Tsunami Geleceğini Görmek

Rüyada tsunami geleceğini görmek ne demektir?

Ben rüyamda sahildeydim kalabaliktı birden yavaşça denizin çekildigini gördümi tedirgin oldum ama kimse denizin çekildigini fark etmedi sonra biraz daha çekilince hemen anneme “deniz çekiliyor, tsunami gelicek” diye bagırdım, annem hemen durumun farkına vardı bagırmaya başladı “kaçın tsunami geliyor vs. ” diye.

Hemen en yüksek yere çıktık ama çok yüksek değildi, tsunami geldi ama hiçde sert değildi, sanki yavaşça sahili kaplamış gibiydi, bize gelmedi, herkes birden sevinmeye başladı, bizde tam seviniyorduk ki deniz iyice çekildi, sonra herkes çok korktu çok büyük bir tsunami gelicek gibiydi, sanki denizde bir yat gördüm, görevliler o yatın tsunamiyi durduracagını söylüyorlardı, gerisini hatırlamıyorum. Rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim teşekkürler. Gamze’nin rüyası. Rüyanın ana unsurları kalabalık sahil, denizin çekildigini, tsunami, denizde yat. 01 Eylül 2012 01:13

Rüyada tsunami geleceğini görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada tsunami geleceğini görmekGamze merhaba, rüyada tsunami görmek yüzeye kadar yükselen kimi bastırılmış duygular veya yogun bir duygusal dalgalanmalar yaşadığınız bir dönem geçirdiğinizi ifade eder. Alternatif olarak günlük yaşamınızda kimi mutsuzluk ve duygusal istikrarsızlıklar yaşadığınızı gösterir. Hakkınızda hiç bir bilgi vermemişiniz dolayısıyla net bir yorum yapmak zor. Bu bilgiler ışığında rüyanızın verdiği mesajı kendiniz tespit etmelisiniz. Lütfen rüyada tsunami görmek sayfasını da inceleyin.

“Rüyada Tsunami Geleceğini Görmek” için 2 yanıt

Rüyada tsunami dalgalarını seyretmek
Merhaba, rüyamın başında uzun geniş ve beyaz kumların olduğu bir sahilde oturuyoruz. Yanımda eski erkek arkadaşımın annesi ve ablasının ufak oğlu ve annem var. Birden tsunami dalgası gibi kocaman dalgalar beliriyor, dalgalar açık gri ve üstü bembeyaz köpük olarak geliyor fakat dalgalar bana ulaşmıyor. Dalgalara bakarken birden gökdelen gibi bir evde görüyorum kendimi yalnızım. Dalgaları izliyorum, boyu çok yüksek ama bulunduğum evden alçakta kalıyor, ulaşmıyor dalgalar bana. Oradan çıkıyorum dışarıda deprem oluyor, büyük bir kale gibi bir yerde buluyorum kendimi, depremden kaçıyorum. Binalar taştan, rengi turuncu gibi. Sallandıkça dış cephesi dökülüyor ama yinede kaçıyorum, büyük bir bina yıkılıyor yakınımda. Oradan da kaçıp minber gibi bir yere kaçıyorum, yanımda babam ve eski erkek arkadaşımda var, onlarda kaçıp gelmişler yanıma. Sonra bir anda bizim evdeyiz. Evimiz deniz kenarında ve rüyamda da yine öyle, benim annem babam ben eski erkek arkadaşımın annesi babası hep birlikteyiz, depremi konuşuyoruz. Rüya boyunca hiç bir korku duymuyorum.

Elif merhaba, görmüş olduğun bu değerli rüya hakkında çok önemli mesajlar vermektedir. Böylesine değerli rüyaların sağlıklı analizi için hakkınızda detaylı bilgiler vermelisiniz. Eldeki bilgilere göre şunlar söylenebilir. Rüyanız gerçek hayatınızda büyük duygusal dalgalanmalar yaşadığını anlatmakta, büyü hayallerin olduğunu belirtirken öte yandan da gerçekleşmesi zor hayaller peşinde koşmaktansa kendini emniyette ve huzurlu hissedeceğin ideallerin peşinden gitmenin daha doğru olacağını anlatmakta ve yakında yaşamında bazı yenilikler olacağını, ondan sonra kendini daha iyi hissedeceğini ifade etmektedir.
Not: bu değişim ilk başta sana korkutucu gelebilir, şaşırmamalısın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir