Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Tsunami Görmek

Rüyada Tsunami görmek neye işaret eder?

Ben rüyamda sahildeydim, sahil kalabalıktı birden yavaşça denizin çekildiğini gördüm, tedirgin oldum ama kimse denizin çekildiğini fark etmedi, sonra biraz daha çekilince hemen anneme “deniz çekiliyor tsunami gelecek” diye bağırdım, annem hemen durumun farkına vardı, bağırmaya başladı “kaçın tsunami” geliyor diye, hemen en yüksek yere çıktık ama çok yüksek değildi, tsunami geldi ama hiçte sert değildi, sanki yavaşça sahili kaplamış gibiydi.

Dalgalar bize gelmedi herkes birden sevinmeye başladı, bizde tam seviniyorduk ki deniz iyice çekildi, sonra herkes çok korktu çok büyük bir tsunami gelecek gibiydi, sanki denizde bir yat gördüm görevliler o yatın tsunamiyi durduracağını söylüyorlardı, gerisini hatırlamıyorum rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim teşekkürler.

Rüyada Tsunami görmek tabiri

Rüyada Tsunami görmekRüyada tsunami görmek yüzeye kadar yükselen kimi bastırılmış duygular veya yoğun bir duygusal dalgalanmalar yaşadığınız bir dönem geçirdiğinizi ifade eder.

Suların kabarması aynı zamanda günlük yaşamınızda kimi mutsuzluk ve duygusal istikrarsızlıklar yaşadığınızı gösterir.

“Rüyada Tsunami Görmek” için 2 yanıt

o gün bir deniz veya bir dalga gördüysen bilinç altına girip rüyana girebilir çünkü bende hep öyle oluyor rüya yorumlarına bence inanmayın…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir