Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Tufan Olduğunu Görmek

Rüyada tufan görmek ne demek?

Rüyamda nuh tufanı gibi bir tufan görüyorum, herkes yüksek tepelere kaçışıyor, bende tepelere çıkmaya çalışıyorum acele acele. Sonra diyorum ki “o tepeye çıkınca kurtulacağım belli değil, ya dalgalar oraya kadar varırsa. Allah dilerse beni kurtarır” diyorum. Yine yükseklere çıkmaya çalışıyorum ama bu kez telaşım yok.

Sonra bir bakıyorum tufan kopmuş, her yer dümdüz, deniz masmavi. Bense deniz üstünde yüzen bir siyah kaya parçasının üstündeyim. Yanımda tanımadığım bir kız var. Kurtulan insanlar biraz ileride kayalıkların arkasındaymış, bizde o kayayı yüzdürerek o tarafa gitmeye çalışıyoruz. Rüyada korku hissetmedim ama uyandığımda ürperdim, Allah kimseye bunlar yaşatmasın.

Rüyada tufan olduğunu görmek tabiri

Rüyada tufan olduğunu görmek
Rüyada tufan olduğunu görmek

Rüyada tufan görmek gerçek yaşamınızda kimi cinsel arzuları baskı altında tuttuğunuzu, onları serbest bırakmak gereksinimi hissettiğinizi temsil eder. Rüyada tufana yakalanmak, tufana uğradığını görmek sizin bastırılmış duygular altında ezildiğinizi, kimi duygusal sorunlar ve gerginlikler yaşadığınızı ifade eder.  İçinde bulunduğunuz durumu, ruh halinizi göz önüne alarak rüyanızın mesajını çözebilirsiniz. Yaşananlar hakkında bir şeyler söylemek gerekirse;

Rüyanız gerçek hayatınızda şu anda içinde bulunduğunuz bazı zorluk ve zahmetler olduğunu simgelerken, yaşamınızın düzeninin daha fazla bozulmasına meydan vermemek için acilen bir şeyler yapmak gerektiğine aksi takdirde her şeyin daha da kötü bir duruma gideceğini, daha çok karmaşa, kavga ve korku yaşanacağına rivayet edilir. Hayırlı olarak  yorumlanmaz ve malının, mülkünün, parasının azalmasına yol açacak can sıkıcı gelişmelere yorulur. Sizin şu anda tehlikeli sularda yüzdüğünüzü hayatınızda bu kadar risk almamak gerektiğine işarettir. Bu rüya alternatif olarak inandığın doğruları, aileden aldığın görgü ve terbiyeyi unutup, ahlaksız ve günah sayılan işler yaptığını gösterebilir hatta işin dinden çıkmak, hak yolunu terk etmek seviyesine ulaşabileceğini simgeler. Ancak tufandan sonra hayatta kalmanız ise bir süre önce yaptığınız yanlış ya da hatalı işlerden dolayı pişmanlık yaşadığınızı gösterir. Yaşamakta olduğunuz stresli dönemin sona ermekte olduğunu ifade eder.

“Rüyada Tufan Olduğunu Görmek” için 2 yanıt

Rüyada tufan kopması
Rüyamda ailem ve dayımın ailesi ile birlikte daha önce içinde hiç bulunmadığım 3 katlı bir villadayız. Birden sokakta tufan kopuyor ve su yüksekliği evin boyunu aşmaya başlıyor, camdan suyun altında kaldığımızı görüyorum, herkesi en üst kata çıkarmaya çabalıyorum ama evin içine su girmiyor camları falan kapattırıyorum. yaş:24 bekar. Dayımla birlikte çok önemli bir işi halletmeye çalışıyorum. emlakçıyım.

Rüyada villa görmek uyanık yaşamınızda büyüme, gelişme için içinizde büyük bir potansiyel olduğunu simgeler. Rüyada tufan kopması sayfada açıklandığı gibi sizin bastırılmış duygular altında ezildiğinizi, kimi duygusal sorunlar ve gerginlikler yaşadığınızı ifade eder. Rüyanın sonu ise bu sıkıntıları bir zarar görmeden atlatacağınızı ifade etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir