Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Tüfekle Timsah Öldürmek

Rüyada tüfekle timsah öldürmek neye işaret eder?

Dün gece timsah öldürmek hakkında bir rüya gördüm, kime bahsettiysem herkes farklı bir şeyler söyledi. Lütfen siz açıklar mısınız? Arkadaşımın evinde birlikte oturmuşuz, ben timsahı görüyorum, arkadaşıma “timsah” diyorum, oda koşuyor tüfeği alıp öldürüyor timsahı.
Ne anlama geliyor acaba, açıklayabilir misiniz rica etsem, şimdiden teşekkür ederim

Rüyada tüfekle timsah öldürmek yorumu

Rüyanızın yorumunu en iyi kendiniz yapabilirsiniz. Çünkü kendini en iyi tanıyan sizsiniz. Unsurların anlamları ile iç dünyanızı, ruh halinizi bir arada değerlendirerek mesajı bulabilirsiniz.

Rüyada timsah görmek Hile, ihanet ve gizli içgüdüleri işaret eder. Olaylara başka bir açıdan bakmanız gerektiğini işaret eden bir uyarıdır. Timsahlar, aynı zamanda kalın derili olup, duyarsızlığı gösterirler. Rüyada timsah öldürmek, bir timsahı öldürdüğünü görmek düşmanlarınızı yeneceğinize, rakiplerinizi aşacağına işaret eder. Bu rüya alternatif olarak etrafınızda gizli düşmanlarınız var kendinize dikkat etmelisiniz mesajı verebilir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada timsah görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Tüfekle Timsah Öldürmek” için 2 yanıt

Rüyada yeşil timsah görmek
Dün gece rüyamda kocaman yeşil timsah gördüm, eve girmesin diye camekan bir kapı vardı onu kapattım, bu esnada onunla dövüştüm ama bir şey yapamadı. Sonrasında yılanlar vardı yeşil yeşil. Korkmuyordum ve ağzımdan çektikçe uzayan yeşil ince bir yılan çıkardım yerde yığıldı. Canlı mıydı ölmüş müydü hatırlamıyorum ama kıpırdamıyordu. Teşekkür ederim.

Rüyada timsah görmek Hile, ihanet ve gizli içgüdüleri işaret eder. Olaylara başka bir açıdan bakmanız gerektiğini işaret eden bir uyarıdır. Timsahlar, aynı zamanda kalın derili olup, duyarsızlığı gösterirler.
Yılanlar ise çok hayırlı gelişmeleri, şifaya işaret etmektedir. Rüyadaki yeşil yılan dönüşüm, bilgi ve bilgelik şifa temsil eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir