Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Tuğla Altında Kalmak

Rüyada tuğla altında kalmak neye işarettir?

Merhaba, Dün gece bir inşaat gördüm, kardeşim inşaatta oynuyordu, tam ona orada oynamanın tehlikeli olacağını, oradan çıkmasını söyleyecektim ki, yığın halinde duran tuğlalar devrildi ve kardeşim tuğla altında kaldı. Çığlık atarak koştum ve kardeşimi tuğlaların altından çıkarmaya uğraştım. Kurtarıp kurtaramadığımı bilmiyorum çünkü o sırada korkuyla uyandım, çok şükür rüyaymış dedim. Lütfen rüyada tuğla altında kalmak, kardeşinin tuğlaların altında kaldığını görmek ne demek açıklar mısınız? teşekkürler.

Rüyada tuğla altında kalmak nasıl yorumlanır?

Rüyanız kişisel gelişiminizde oldukça iyi bir noktaya gelmiş olduğunuzu ifade etmektedir. Kardeşinize yardım etmek istemeniz bunu ifade etmektedir. Rüyada kan görülmediyse kaza iyiye yorumlanır. Başına bir kaza geldiğini gören insanların hayatıyla ilgili doğru kararlar verir. Unsurların anlamına bakmak gerekirse;

Rüyada inşaat görmek kendinizi ruhsal ve fiziksel olarak geliştirmek için çalışmanız gerektiğine işaret eder. Rüyada tuğla görmek huzursuz aşk hayatı, iş yaşamında anlaşmazlıkları gösterir. Kardeşinin tuğla altında kalması ise onun başına gelecek bir olay sonucu yaptığı hatalara son vereceğine işaret etmektedir.

“Rüyada Tuğla Altında Kalmak” için bir yanıt

Selamun aleykum, ben istihare yaptim, bir ticaret isine baslayacagim. İstihare yaptigimin ikinci gunu cok önemli bir toplanti vardi isim ile ilgili, bende isim olucakmi olmayacakmi diye istihare yaptim. Namazimi kildim dualarimi geregi gibi okudum ve hic bir sey yapmadan yattim.

Ruyamda birkac odali bir evdeyim, evimin icinde bizzat beslemis oldugum kedilerim de var. ben ruyamda ise gidecegim ,ama ruyamda diyorumki,ise gitmeden abdestimi alayip namazimi kilayim oyle gideyim yoksa ise gidince namazimi kilamayabilirim diye dusunuyorum, daha sonra kedileri disari kacmasin diye bir odaya kapatiyorum ve banyoya gidiyorum abdest almak icin. Banyo buyukce bir banyo, duvarda sadece bir tane musluk var, ben musluktan abdest almaya basliyorum, abdestim yariya gelince muslugun uzerindeki birkac tugla kiriliyor ve dusuyor bende korkuyorum ve diyorumki abdest almaya devam edersem tuglalar kirildi buyuk ihtimal su cok sicak akar elimi ayagimi yakarim diye dusunuyorum, o sirada banyoya oz amcam ve yengem geliyor, banyonun yerlerine bakiyorlar, yerler biraz eskimis, bu ne diyorlar, bende diyorum ki amca buralari cok tamir ettiler hep ayni diyorum, hatta ben abdest aliyordum tuglalar kirildi su cok sicak akiyor diyorum ama elimi tekrar musluga uzatiyorum su sicak degil cok seviniyorum ve abdestimi tamamliyorum.

Daha sonra işe gitmek icin evimin onune cikiyorum, evimin onunde cok cok guzel bir tane elma agaci var, sanki cennetten cikmis gibi bir elma agaci, bakiyorum bazi tanidigim ve tanimadigim insanlar agaca cikmis meyve topluyorlar, bazilari hatta agacligin buyuklugunden merdivenle cikiyordu agaca.agac bana ait ama ruyamda buyuk ihtimal.sonra diyorum cikip bende bir iki tane toplayayim. Bir kisi merdiveni agaca dayamis bende o merdivene cikiyorum agacin en ustunu gorebilecek sekilde cikiyorum, agacin uzeri duz, diger insanlara bakiyorum cok guzel ve buyuk meyveler topluyor, yanliz onlar elma agacindan elma degil baska meyveler topluyor, bende bir iki tane aliyorum ben normal elma topluyorum, kirmizi elmalar. Daha sonra uyaniyorum ruyamdan. Uyandigimda tam sabah namazi vakti idi. Bu kadardi ruyam. Şimdiden iglilendiginiz icin tesekur ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir