Rüyada Tuğla Görmek

Rüyada tuğla görmek neye işarettir?

Rüyamda iş yerindeyim, birden deprem gibi bir şey oluyor ve kasanın yani masanın oradayım, arkamdaki duvarlar yıkılıyor ve ben çok korkuyorum, masanın altına saklanıyorum ve masa ile aşağı doğru düşüyoruz, her şey üstüme doğru geliyor, bende dua okumaya başlıyorum ve öleceğimi düşünüyorum.

Çok gerçekçi bir hisle sübhaneke duası, ihlas suresi ve fatiha sürelerini okuyorum ve “bak Allah bana dua ederek imanla ölmeyi nasip etti” diyorum. Deprem bittiğinde ben masanın altından çıkıyorum, her tarafta taş ya da tuğla gibi bir şeyler var, camlar kırılmamış, camdan dışarı bakıyorum bir kaç kişi bana sesleniyor, bende onlara doğru gitmeye çalışıyorum ama çok zor gidiyorum, iş yerim birinci kat seviyesine gelmişti orada uyandım.

Rüyada tuğla görmek yorumu

Pınar merhaba, rüyanız hakkında detaylı bilgiyi rüyada deprem görmek sayfasında bulabilir, oradaki bilgiler ve içinde bulunduğunuz ruh halini bir arada değerlendirerek rüyanın vermek istediği mesajı tespit edebilirsiniz.

Rüyada tuğla görmek huzursuz aşk hayatı, iş yaşamında anlaşmazlıkları gösterir. Rüyada tuğla döşemek, tuğla taşımak, tuğla örmek aşk hayatını düzene sokmak, işindeki anlaşmazlıkları çözmek için aşırı bir çaba sarf ettiğinizi, önemli bir maddi karşılık ödediğinizi gösterir. Üzerine tuğla düşmesi ise kişinin yaşayacağı bir olay neticesinde yaptığı yanlışların farkına varıp doğru kararlar almaya başlayacağına işarettir.

Rüyada briket görmek kadınlar için doğurganlık (çocuk sahibi olmak), erkekler için aile sıcaklığına kavuşmak diğer aile bireyleri için yaşamlarında eksikliğini hissettikleri bir şeyin ele geçirilmesine rivayet edilir.

Twitter Facebook Google+

Bunlarda İlginizi Çekebilir

4 Yorum yapılmış

 1. Uff123456 dedi ki:

  Rüyamda tuglalar düşüyordu bir kadın vardi o ben miydim tam emin değilim, sonra o kadın kuyuya dusuyor ve su vardi sonra kuyudan cikiyor elinde bebek yanindada bir adam vardi birbirlerine sariyorlardi ne anlama gelmekte bunlar tesekkurler. 26, Kadın, Bekar, Çalışmıyor

  • Rüya yorumcu dedi ki:

   Rüyada tuğla görmeniz huzursuz aşk hayatı, iş yaşamında anlaşmazlıkları gösterir.
   Kuyuya düşen birini görmek Yaşamda bir konu hakkında kendini ispat etmek durumunda olduğunuzu, liderlik rolü almak ve durumu kontrol altında tutmak için buna mecbur olduğunuzu temsil eder.
   Kuyudan çıkan kadının elinde bebek olması sizin hakkınızda yeni bir başlangıcı işaret etmektedir.

 2. Safiye kara dedi ki:

  Gökten briket yağması
  Merhaba, 1 aylık hamileyim ve rüyamda annemin bir hastane odasında yattigini ve yaninda bir bebek olduğunu, yalniz onun doğurduğunu gördüm, daha sonra gökyüzünden briket seklinde taşların yagdigini gördüm, bu ne anlama geliyor?

  • Admin dedi ki:

   Safiye merhaba, hamilelik bir kadının yaşamında çok özel bir yere sahiptir ve anne adayı bu dönemde çok büyük duygusal dalgalanmalar yar, bu durum rüyalarına da yansır. Rüyada briket görmek sayfada anlatılmıştır. Rüyada annenin doğum yapması ve gökten briket yağması ailenizde toplu bir zenginleşme – çoğalma – büyümeye işaret edebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*