Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Tuhaf Rüya Görmek

Rüyada tuhaf rüya görmek neye delalet eder?

Dün gece rüyamda kız arkadaşımla uzun süren bir ayrılıktan sonra birlikte olmaya başlıyorduk ama evde bizden başka çok ünlü biri daha varda ama kız arkadaşım onunla hiç ilgilenmiyordu ve o zaman kız arkadaşım kayboluyordu ve tekrar başa dönüyorduk.

Sonra sabah oldu ve şehrin etrafında polisin bizi durdurması için arabayla turluyorduk. Polisin beklediği bir yerde arabayı durdurduk ve ben gidip ekmek aldım. döndüğümde merdiven altı gibiydi herhalde sevgilimin beklediğini ve elinde ekmek olduğunu gördüm. ekmeği ona verdim ve uyandım. Bana çok tuhaf geldi, anlamı neye işaret eder? ilgilenirseniz sevinirim teşekkürler.

Rüyada tuhaf rüya görmek neye yorumlanır?

Rüyanızda su andaki sevgilinizden ayrı başka biriyle beraber olduğunu görmek, sizin su andaki sevgilinizle aranızda mutlu olmayan bir ask hayatınız olduğunu ve sizin bu ilişkiden tatmin olmadığınızı belirtir. Bu ruya aynı zamanda , zararsız bir rüyadır , yani bir fantazi rüyası diyebiliriz, her insan ruyasinda dunya guzeli bir bayanla veya Brad Pitt gibi bir aktorle yatmak isteyebilir, bunlar gorulmesinde zarar olmayan ruyalardir ve isin ilginc yani boyle zamanlarda kendinizi daha az istekli hissediyor olabilirsiniz ve boyle bir olguyu ,tercube ve heyacani gunluk yasantinizdaki birlikteliginizde test edebilir,uygulayabilirsiniz.

“Rüyada Tuhaf Rüya Görmek” için bir yanıt

Ben rüyamda tuhaf bir hayvan gordum, arkamdan geliyordu, ben ne kadar gitmesini istiyorsam gitmiyordu,benimle konuşuyordu bana neler söylediğini suan hatırlamıyorum ama sonra gitti ve rüyamda suan nısanlı oldugun kısının benı istemeye geldiklerini aradan baya gecmesine ragmen yuzuk tarihi koymadıklarını ve bundan cok sıkıntı yaşadığımı gordum not:gordugum hayvan fareye benziyordu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir