Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Tuhaf Yaratıklar Görmek

Rüyada tuhaf yaratıklar görmek neyi temsil eder?

Merhabalar. Adım Murat 24 yaşındayım. Gördüğüm rüya çok korkutucuydu. Öncelikle tuhaf yaratıklar görmeye başladım. Bunlar kısa boylu, tahtadan yapılmış gibi, çirkin oyuncaklara benziyorlardı.

Sonra annemin bu yaratıkların arasından kardeşim ile birlikte kurtarmaya çalışıyordum. Annemi aldım fakat yürümüyordu. Zorlukla sürüklüye sürüklüye eve kadar götürdüm ama götürdüğüm ev benim bilmediğim bir evdi. Ben annemi götürürken erkek kardeşim geride kalmıştı.
Evden çıkmadan yanıma bir tabanca aldım. Mermilerini doldurup tabancayı poşetin içerisine geçirdim. Dışarı kardeşimi aramaya çıktığımda bir cafe gibi bir yerdeydim. Kimse yoktu ve hava sisli olmuştu. Sislerin arasında kardeşimi ararken ona seslenebildim. 3-4 kez adını çağırdıktan sonra (kardeşimin adı Engin) ses verdi ama onu bulamıyordum ve en sonunda bitkin bir ses tonuyla bana yanıt verdi ama ben onu bulamadan uyandım. Çok etkilendim bu rüyadan yorumlamanızı rica ediyorum. İyi çalışmalar diliyorum.

Rüyada tuhaf yaratıklar görmek neye yorumlanır?

Rüyada yaratıklar görmek hayatınızda kimi şeyleri kabul etmediğinizi, reddettiğinizi veya onlarla karşılaşmak istemediğinizi işaret eder. Bu konuda rüyada yaratık görmek sayfasını da inceleyebilirsiniz. Ancak istemediğiniz bu şeylerden kaçmak imkansızdır, onlar hayatınızın gerçekleridir. Alternatif olarak rüyada görülen yaratıklar korkularınızın, güvensizliğinizin ifadesi de olabilirler.

“Rüyada Tuhaf Yaratıklar Görmek” için bir yanıt

Rüyamda tanıdığım bir mahalle, ama değişikti. bir anda aşağı iniyordum, sonra birden bir yerlere bağlı köpekler çıktı, çoktular. Sonra büyük bahçeli bir ev vardı ona girmeye çalışıyordum onun içindede köpek vardı ama evin bir tarafı çöldü sonra girdim köpek kovaladı eve çıktım kapının önündede köpek vardı onada vurdum gitti sonra evden biri çıktı ve beni balkondan aşağı itti. ve bu rüyayı ikinci defa gördüm

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir