Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Tümör Ameliyatı Görmek

Rüyada tümör ameliyatı olmak neye çıkar?

Merhaba, 35 yasında bekar çalışan bir bayanım. Rüyamda beynimdeki tümörü ameliyatla alıyorlardı ama çok kolay bir ameliyattı. Acil serviste kalabalıkta kısmen uyuşturarak yapıyorlar, sanki dikiş atılır gibi ve hatta annem de yanımdaydı.

Hiç canım acımıyor ve gayet iyi hissediyorum kendimi. Daha sonra doktor bana beynimin tomografisini gösterip “iste bu tümörü beyninizden aldık” diyor. Sonrasında dinlenmem gerektiği için kimi islerimi ve uçuşlarımı iptal etmek durumunda kalıyorum. Bu rüya ne anlama geliyor? Yorumlayabilirseniz memnun olurum. Teşekkürler.

Rüyada tümör ameliyatı görmek yorumu

Merhaba,

Gördüğünüz rüya hayırlara işaret olup, bir dönemi kapatıp, daha ferah, daha mutlu bir yaşam evresine girdiğinizi müjdelemektedir.

Rüyada kanser olmak ya da kanser olduğunu görmek umutsuzluk, keder, kendine acıma ve affetmemeye işaret eder. Hayatta zaman kaybettiğinize inandığınızı gösterir. Bu rüya ayrıca hayatınızın kimi alanlarının sizi duygusal olarak sıkıştırıp yaraladığını gösterir. Rüyada kanseri yenmek bol para ve zenginlik anlamına gelir.

Rüyada ameliyat olmak veya kendine ameliyat yapıldığını, ameliyat olduğunu görmek sağlığına çabuk kavuşup iyileşeceği anlamına gelmektedir. Tümör ameliyatı da aynı şekilde açıklanır. Rüyanın unsurları: kanser, beyin tümörü, beyin ameliyatı, doktor, acil servis.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir