Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Tümsek Görmek

Rüyada tümsek görmek neye işaret eder?

Merhaba ben rüyamda, küçük bir tümsek gibi biraz yüksekçe bir yere çıkmaya çalışıyordum. Rüyamda zorlandım ama çıkabildim ama tümseğin üstünün beyaza dönük mavimsi olduğunu, ölülerin tepenin üstünde yatar vaziyette gördüm, bende üstlerine basıp yukarıya çıktım.

Ben daha öncede suyun içinden tümseğe çıkmaya çalışırken ölü bebeğe basarak çıktığımı görmüş ve bu rüyamı size göndermiştim. Bana bununla ilgili cevabınızda yaşadığım sorun olup olmadığını sormuştunuz. Bu aralar para açısında çok sıkıntı çekiyorum ve borçlanmamaya çalışıyorum, işimde de çabalarımın karşılığı olarak daha iyi bir görev imkanı için çabalıyorum acaba bununla ilgili olabilir mi?

Rüyada tümsek görmek neye yorumu

Birinci rüyanız, gerçek hayatınızda önünüzde kimi zorluklar, engeller olduğunu simgelemektedir çünkü tümsek bunu ifade eder. Ancak bunları aşacaksınız fakat bunları aşmanız için içinizdeki negatif duygular, olumsuz düşüncelerden kurtulmalı, çevrenizden gelen negatif enerjiden etkilerden kurtulmanın yollarını bulmalısınız. Bunun için manevi yönünüzü güçlendirmek, Allah’a sığınmak, ondan yardım istemek, kendine güvenmek ve sahip olduğunuz değerlerin kıymetini bilmek en önde gelenlerdir.

İkinci rüyanızdaki rüyada ölü bebek görmek Ölü bebek görmek gerçek yaşamınızda parçası olduğunuz bir şeyin sonunu gösterir. Bu bir ekipten ayrılma, herhangi bir projeden vazgeçme, işini kaybetme, arkadaş gurubundan ayrılma olabilir. Ancak unutmayın ki her sonun bir başlangıcı, her başlangıcın bir bitişi vardır ve evrende her şey bir döngü içindedir. En korkunç şey zannettiğimiz ölüm dahi yeni bir yaşamın başlangıcıdır ( ahiret hayatı) Rüyanın unsurları: tümseğe çıkmak, ölüler, ölüye basmak, ölü bebek, para sıkıntısı, borçlanmak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir