Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Tünel Gibi Bir Yer Görmek

Rüyada tünel gibi bir yer görmek neye işaret eder?

İyi günler, 20 yaşında delikanlı biriyim, lise mezunuyum ve şuan üniversite veya işim yok, evdeyim. Bu sabah kötü bir rüya gördüm ve hemen size anlatmak istedim, rüyam yarıda kaldı çünkü annem beni kaldırdı, tepki verdiğim için ( garip sesler çıkardığım için ). Rüyama geleyim dayım, annem, ben arabayla geziyoruz ve bir yerde duruyoruz, girdiğimiz yer tünel gibi bir yere giriyoruz, duvarlarda resimler, yazılar var, ben fotoğraf çektiriyorum ( resimler ve fotoğrafları hatırlamıyorum ), bir süre sonra dışarı çıkıyorum, dışarıda 30 40 kişi grup halinde duruyor ve üşüyorlar ( o kadar çok üşümek değil normal ).

Bir başörtülü gözlüklü genç kız, motorla olduğum yere geliyor ve bana yol soruyor, “şuraya kaç saatte giderim” diyor, ben “bilmiyorum” diyorum, bana anında değişik bir ses tonuyla “33” diyor, ben “bilmiyorum” diyorum ve bana gene aynı sesle “30” diyor, ben o sırada geri gidiyorum ve bana “gel beraber gidelim” diyor, ben “yok gelmeyeceğim” diyorum.

Sonra o tünel gibi yere giriyorum ve korkudan bağırıyorum, “anne gel, gelin korkuyorum” diyorum ve sesim hiç çıkmıyor, o anda annem yataktan beni kaldırıyor, “ne oldu” dediğimde “garip sesler çıkarıyorsun” dedi, bende “rüyamda kapalı kadın kılığında şeytan gördüm” dedim ve pc yi açıp direk size yazdım. Şimdiden teşekkür ederim size rüyamı yorumladığınız için. Gönderen Sahil.

Rüyada tünel gibi bir yer görmek tabiri

Sahil merhaba, öncelikle bu güzel rüyayı paylaştığın için teşekkür ederim. Rüyan ilk bakışta kötü gibi gözükse de sana verdiği mesaj kıymetli bilgiler içermekte. Rüyanın ana mesajı, gerçek yaşamında bir geçiş dönemi yaşadığını ve bu dönemdeki davranışlarını ifade etmektedir. Aslında içindeki iyi ile kötünün savaşı diyebiliriz ve ne mutlu ki içindeki iyilik kazanıyor.

Rüyada tünel görmek uyanık hayatınızda bir değişim evresi yaşayacağınızı, biraz zorlanacağınızı simgeler. Bu dönemde bilgi ve görgüsüne güvendiğiniz kişilerin tavsiyelerini dinlemenizin size yarar sağlayacağını belirtir. Rüyada tünel içinden, tünelden geçmek sıkıntıların bitmesi, refah, mutluluk anlamlarına gelir. Ucu görünmeyen kapalı tünel görmek kendinizi dış dünyaya kapattığınızı ifade eder.

Bence de rüyanda gördüğün genç kız şeytanı temsil ediyor ve hayatındaki değişim döneminde seni yanlış yola sevk etmek isteyen unsurları simgelemekte.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir