Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Tünel Görmek

Rüyada tünel görmek neye işaret eder?

Rüyamda bir beton tünel gördüm, tünelin içerisinde uçuyordum ancak epey uçtuktan sonra tünelin sonuna gelmiştim ve tünelin çıkışı kapalıydı, çıkış yolu yoktu, burası bir kapalı tünel idi, gerisin geriye döndüm ve rüyam bitti. Bunun manası ne anlama gelir?

Rüyada tünel görmek neye yorulur?

Rüyada tünel görmek uyanık hayatınızda bir değişim evresi yaşayacağınızı, biraz zorlanacağınızı simgeler. Bu dönemde bilgi ve görgüsüne güvendiğiniz kişilerin tavsiyelerini dinlemenizin size yarar sağlayacağını belirtir. Rüyada tünelin içinden geçtiğini görmek, tünelden geçmek, sıkıntıların bitmesi, refah, mutluluk anlamlarına gelir. Ucu görünmeyen kapalı tünel görmek kendinizi dış dünyaya kapattığınızı ifade eder.

Rüyada tünel kazmak, tünel kazdığını görmek, gerçek hayatınızda hedeflerinize doğru kararlı bir şekilde ilerlediğinizi ancak her an için sürprizlere ya da tehlikelere karşı hazırlıklı olmak gerektiğini temsil eder.

“Rüyada Tünel Görmek” için bir yanıt

İyi gunler. Ben şimdi ruya gorup uyandim, yorumlarsaniz sevinirim, şimdiden teşekkürler. Hz.Yusuf peygamber hayira yorsun inşaAllah. Ruyamda önce bir ölmüş kadinla bir hala hayatta olan bir erkek gordum, arabada gidiyolardi, gule gule eğlenerek, ben o arabada degildim ama filmlerdeki gibi pencereden gorur gibi goruyordum. Sonra onlarla ayni ortamda oldugumu gordum, sonra bizi ve diger insanlari gorevlendirdiler, bize ayri diğerlerine ayri gorev verip yolladilar, ölmuş kadin telefonum elindeydi bana dedi ki, resmini çekeyim mi, yani fotorafimi. dedim “bakariz sonra”. Sonra kendimi dik tunelde buldum, tunel taşla örülmüştü, asagıya iniyordum, gittikce daraliyordu hatta beni sıkıyordu. Sonra anlayamadigim şekilde yani şimdi de anlayamiyorum ki galiba yukari çikmiştim işiklar vardi çunki, guneş işigi. Asansor durdu kapilar acilmadi ve taşlar kapadi ustumu, nefes alamadim, uyandim, çok bitkinim. Yorumlasaniz sevinirim, Allah her birimize rahmet eylesin, İnşaAllah.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir