Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Tünelde Araba Kazası Görmek

Rüyada tünelde araba kazası görmek ne demek?

Rüyamda kullandığım bir araba ile kısa bir tünele ( sonu görünüyor, gündüz imiş) giriyorum ve o esnada bir TIR beni soluyor ve kaza yapıyor. Rüyamda “eyvah, kaza yaptı, bana da çarpmasın, ona nasıl yardım edebilirim”, diye düşünüyorken bakıyorum ki bana çarpmış, fakat ben bunu hiç fark etmiyorum.
Kaza sonunda çok şükür kimseye bir şey olmuyor ve hemen profesyonel yardım yetişiyor.

Yorumunuz için şimdiden teşekkürler.

Rüyada tünelde araba kazası görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada tünel görmek uyanık hayatınızda bir değişim evresi yaşayacağınızı, biraz zorlanacağınızı simgeler. Bu dönemde bilgi ve görgüsüne güvendiğiniz kişilerin tavsiyelerini dinlemenizin size yarar sağlayacağını belirtir.

Rüyada kan görülmediyse kaza iyiye yorumlanır. Başına bir kaza geldiğini gören, insanların hayatıyla ilgili doğru kararlar verir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada araba görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Tünelde Araba Kazası Görmek” için 2 yanıt

Rüyada arabayla takla atmak neye işarettir
Rüyamda babam, amcam, babamın bir arkadaşı arabanın içindeyiz, ben amcamın kucağında oturuyorum, araba takla atıyor, sonra araba havaya uçuyor, hepimiz atlıyoruz, hiçbir şey olmuyor, arabanın izleri bile yok ama ben sağlam yerden kalkıyorum, hiç bir şey olmamış gibi rüyadan uyanıyorum, şimdiden teşekkürler.
Kimden: cixsim34
Cinsiyetiniz:kadın
Yaşınız:20
Medeni Durumunuz:bekar
Şu anki ruh haliniz: umutlu
Anahtar kelimeler: arabanın takla atması.

Rüyada trafik kazası, araba kazası, otomobil kazası, araç kazası görmek günlük yaşamdakinin tersine, sanıldığı kadar ürkütücü değildir. Kazada kan görmemek, kan çıkmaması şartıyla rüyada trafik kazası görülmesi iyiye yorumlanır, hayatınızda olumlu yönde yenilikler olacak demektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir