Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Tünelden Geçtiğini Görmek

Rüyada tünelden geçtiğini görmek ne demektir?

Rüyamı perşembeyi cumaya bağlayan gece gördüm ve sabah 6 da bu rüyadan uyandım. Rüyamda beni rahatsız eden bir insan var zamanında bana çok büyük sıkıntılar yaşatmıştı. Onu görüyorum, evime kadar gelmiş, ablam beni ondan kaçırıyor. Bir yere götürüyorum ablamı, orada tek kişinin oturabileceği koltuk tarzı şeyler var, onlara oturduk, daha sonra o raylı sistemle bir tünelden geçtik ve üstü kubbeli bir taş binaya girdik, ablama orada kalacağımı bana kitaplarımı getirmesini söylüyorum “burada hem saklanırım, hem de ders çalışırım” diyorum.

Ablam gidiyor, ben orada kalıyorum, ablam gelene kadar binada küçük pencereler var oradan dışarı bakıyorum ve bardaktan boşanırcasına yağmur yağıyor. Daha sonra bir sürü kitapla annem ve ablam geliyorlar, sonra birden farkına varıyorum ki bir türbenin içindeymişiz. Biraz ürküyorum ama bunun üzerine zaten benim yerimi öğrenmiş oldukları haberi geliyor, oradan ayrılmak zorunda kalıyorum, yine o taş türbeyle aynı bahçede olan bir villa var, oraya elimde kitaplarla gidiyorum, ev sahibi bayana rica ediyorum, çok ders çalışmam gerek bir gece evinizde misafir olabilir miyim diyorum. O da beni evine alıyor ve burada uyanıyorum.

Not: rüyamda bana yardım eden ablam da bekar, rüyamı yorumlarsanız çok mutlu olacağım şimdiden teşekkürler.

Takma isim :define
Yaşınız :22
Cinsiyetiniz :bayan
Medeni durum :bekar
Mesleğiniz :öğrenci
Ruh haliniz :yoğun bir şekilde sıkıntılıydım ancak yavaş yavaş hafiflemeye başladığı bir dönemdeyim

Rüyada tünelden geçtiğini görmek neye yorulur?

Gördüğünüz rüya, reel hayatta kimi olaylar, durumlar karşısında kendinizde yetersizlik ve savunmasızlık duygusu yaşadığınızı, bu duyguların sizi olumsuz etkileyip, hayatınızda ani değişimlere yol açacak hareketler yapmanıza neden olduğunu simgelemektedir. Rüyanızın akışı isabetli kararlar verirseniz sorunların aşılacağını göstermektedir.

Rüyada tünelden geçmek ya da tünelden geçtiğini görmek sıkıntıların bitmesi, refah, mutluluk anlamlarına gelir. Rüyada türbeye girmek, türbede olmak, türbede olduğunu görmek, kişiliğindeki değişim ve unutulmuş duyguları simgeler.

Rüyada kitap görmek, güçlü olmak ve yükselmek olarak yorumlanır. Kitaplar aynı zamanda kişisel gelişimi, eğitimi simgeler. Rüyada villa görmek, uyanık yaşamınızda büyüme, gelişme için içinizde büyük bir potansiyel olduğunu simgeler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir