Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Türbanlı Kızlar

Rüyada türbanlı kızlar görmek ne demek?

Rüyamda bir sınıftayım ve sınıfta bayan arkadaşlarımla beraber öğretmen gelmeden önce yapılan muhabbetlerden konuşuyoruz. Rüyamda gördüğüm sınıf kurs görmek için gittiğim yeni bir sınıf ve kızlar fakat sadece bir kız arkadaşım gerçek hayatta liseden sınıf arkadaşım olan çok samimi olmadığım biri ve ben onun yanında oturuyorum sınıfta. Sonra türbanlı kızlar geliyor iki tane, ağlıyorlar, üzgünler, moralleri bozuk, diğer sınıftan bunlar ben de bakıyorum yanlarına gidip sırtlarını sıvazlıyorum, “üzülme falan” diyorum, bu esnada ortaokuldan tanıdığım samimi olmadığım bir kız arkadaşım olmuş oluyor ve sadece gerçek hayattan tanımış olduğum.

Ve oda türbanlı kızlara moral vermem için beni teşvik ediyor. Sonra sınıfa öğretmen geliyor gerçek hayattan tanımadığım biri ve ben öğretmenimden hoşlanıyorum. öğretmende benden hoşlanmış oluyor bellide ediyor fakat ben etmemeye çalışıyorum. Sonra Buranın bir yabancı dil kursu olduğunu düşünüyorum, normalde yabancı dil biliyorum. Diyorum ki kendi kendime “olsun tekrara etmiş oluyorum , ihtiyacım olmasa da kursa devam edicem” diyorum kendi kendime. ( Gerçek hayatta öğrenim , kurs gören biri değilim) Burcu’nun rüyası. 01 Ağustos 2012, 02:29

Rüyada türbanlı kızlar görmek tabiri

Burcu Merhaba,

Gördüğünüz rüya, gerçek yaşamınızda kişisel gelişiminiz hakkında önemli bir mesafe aldığınızı ancak öğreneceğiniz daha kimi önemli şeyler olduğunu işaret etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir