Rüyada Türbe Görmek

Rüyada türbe görmek neye işaret eder?

Rüyamda türbeye gittim, türbe bahçesinde kazılmış mezar gördüm, bu mezara sözlümün mezarı dediler ve bir seneye kadar öleceğini söylediler. Ne anlama geliyor çok etkilendim bu rüyamdan yorumlarınızı bekliyorum.

Rüyada türbe görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada türbe görmekRüyada türbe görmek içinizdeki gizli ve derinlerde gömülü duyguların yaşamınızı nasıl etkilediğini ifade eder. Bu rüya rüyayı gören kişinin maneviyatının çok yüksek olduğunu, aldığı duaları hak ettiğini, yaşamı boyunca hep hayırlı şeyler yapacağını işaret eder, ata yadigarlarını ya da anıları ömrünün sonuna dek saklayacağını, buna önem verdiğini gösterir, anıları hep taze tuttuğunu ve geçmişi hiç unutmadığını ve yaşadığı tatlı acı her ne duygu varsa onları hatırlayacağını simgeler.

Rüyada türbeye girmek, türbede olmak kişiliğinizdeki değişim ve unutulmuş duyguları simgeler. Rüyada türbede olduğunu görmek, türbede dilek dilemek çektiğiniz ne kadar sorun, dert, sıkıntı ve hastalık varsa hepsini geride bırakmak, kötü günleri atlatmak ifadesi olup, güzel yarınlara ulaşmak için mücadele verme kudretine sahip olmayı ve bu yolda dileğine kavuşmayı, amacını gerçekleştirmeyi temsil eder.

Türbede dua etmek geçmişteki acıları ve eski korkuları simgeler. Rüyada türbede dua ettiğini gören şükrü eda eden kişidir. Rüyayı gören insanın keyfinin, sağlığının ve rahatlığının hiç bir zaman bozulmayacağını, ailesiyle bir arada, ağız tadıyla yaşayacağına, huzurlu olacağına, kazancının hiç eksilmeyeceğine tam aksine devamlı daha fazla artacağına yorumlanır.

4 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir