Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Türbe Ve Dilek Görmek

Rüyada türbe ve dilek görmek ne demek?

Rüyada türbe ve dilek görmekRüyamda dilek çaputu bağlanmış türbe mezarın üzerinden 8 yaşındaki oğlumu aldım. Üzerindeki boylamasına uzanan demire dilek çaputları bağlanmış türbe mezarı üzerinden oğlumu kucağıma aldım bunun anlamı nedir?

Birde evimin şu an yatak odası olarak kullandığım odayı bomboş bir şekilde duvara karşı ağlayarak gördüm. Bu iki rüyada ne anlam yatıyor? yardımcı olursanız sevinirim, şimdiden teşekkür ederim. 32 yaşındayım, eşimden ayrı yaşıyorum, boşanıcam. Ana unsurlar : türbe, dilek dilemek, dilek çaputu, oğlumu, yatak odası. 14 Şubat 2010, 22:45.

Rüyada türbe ve dilek görmek tabiri

Rüyada türbe görmek içinizdeki gizli ve derinlerde gömülü duyguların yaşamınızı nasıl etkilediğini ifade eder. Rüyada dilek görmek yaşamınızdaki değişim arzusunu işaret eder. Rüyada dilek dilemek, dilek dilediğini görmek yaşamınızda iyi yönde değişiklikler, ilerleme isteğiniz olduğunu ve bunlara kavuşmak için hayatınızda önemli bir değişiklik yapmaya hazır olduğunuzu simgeler. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada türbe görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Türbe Ve Dilek Görmek” için 3 yanıt

Gece karanlığında üstü kapalı bir sokakta olduğumu hissederek yürüyorum. İçimde belli belirsiz bir endişe var. Hemen sağımda devam eden taş duvarda demir parmaklıkların ardında yeşil kumaşlarla kaplı, eski tipte sarıkla şekillendirilmiş bir mezar görüyorum ama çok korkarak yolumdan geri dönüyorum. Bu defa da yürümemi sanki bir şey engelliyormuş gibi ağırlaşıyorum.
Yürüyemediğimi fark ettiğimde geri dönmenin hayırlı olmayacağını düşünerek yoluma devam etmek için gerisin geri dönüyorum. karşımdan önde bir erkek ardında uzun etekli zayıf ve güzel olduğuna inandığım bir kadın ve ardında bir erkek gölgesi (yalnızca gri gölgeler) geliyor ve solumdan hızla geçiyor. Sanki beni teskin ediyorlar. Rahatlıyorum. Vardığım yer ise çok geniş bir koridor. Orası bir padişah türbesiymiş. Ben de oranın bekçisiymişim. Vazifeme başladığımda uyandım. Çok mu detaylı oldu bilmiyorum.
33, Kadın, Bekar, Çalışıyor, mutlu.

Gonca selam,
Görmüş olduğun rüya sebepsiz korku ve endişelerden kaynaklanan ruhsal bir yorgunluğu işaret etmekte, karşılaştığın bir olay ya da içinde bulunduğun durumun sizi hem fiziki daha çok ta ruhsal bakımda yorduğunu göstermekte, dinlenmenizi tavsiye etmektedir.

Çok teşekkür ederim. Bu arada Face adresimde linkinizi paylaşıyorum. Umarım sakıncası yoktur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir