Rüyada Türbe Ve Dilek Görmek

Rüyada türbe ve dilek görmek ne demek?

Rüyada türbe ve dilek görmekRüyamda dilek çaputu bağlanmış türbe mezarın üzerinden 8 yaşındaki oğlumu aldım. Üzerindeki boylamasına uzanan demire dilek çaputları bağlanmış türbe mezarı üzerinden oğlumu kucağıma aldım bunun anlamı nedir?

Birde evimin şu an yatak odası olarak kullandığım odayı bomboş bir şekilde duvara karşı ağlayarak gördüm. Bu iki rüyada ne anlam yatıyor? yardımcı olursanız sevinirim, şimdiden teşekkür ederim. 32 yaşındayım, eşimden ayrı yaşıyorum, boşanıcam. Ana unsurlar : türbe, dilek dilemek, dilek çaputu, oğlumu, yatak odası. 14 Şubat 2010, 22:45.

Rüyada türbe ve dilek görmek tabiri

Rüyada türbe görmek içinizdeki gizli ve derinlerde gömülü duyguların yaşamınızı nasıl etkilediğini ifade eder. Rüyada dilek görmek yaşamınızdaki değişim arzusunu işaret eder. Rüyada dilek dilemek, dilek dilediğini görmek yaşamınızda iyi yönde değişiklikler, ilerleme isteğiniz olduğunu ve bunlara kavuşmak için hayatınızda önemli bir değişiklik yapmaya hazır olduğunuzu simgeler. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada türbe görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

3 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir