Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Türbe Ziyaret Etmek

Rüyada türbe ziyareti neye delalet eder?

Sevgili Hocam, Öncelikle hayırlı günler dilerim. Rüyamda büyük bir evliyanın türbesini ziyaret ediyorum. ( net hatırlayamıyorum ama galiba Abdülkadir Geylani Hz’ nin türbesi idi rüyada burayı net olarak hatırlayamıyorum. ) Bakıyorum türbeye ziyarete gelen başkaları da var. Amerikalı turistleri görüyorum. Türbede bildiğim tüm süreleri okuyorum. Sonra türbe içine bakıyorum Evliya zatın dışında başka yatanlar da var. Yalnız bu yatan kişiler kefenlemiş olarak türbe içinde yatıyorlardı. Normalde olması gereken tabut vb bir şey naaşların üzerinde yoktu.

Sonra bakıyorum türbenin altında mavimsi bir su birikintisi ve bu temiz suda yüzen balıklar var. Bir tanesi büyük bir balık. ( yunus balığına benzeyen büyük bir balıktı) . Diğerleri kabaca 10-15 cm büyüklüğünde balıklardı.

Sonra türbe dışında 2 tane Müslüman Türk ile karşılaşıyorum. Biri yardım etmek istiyor. Diğeri boş ver diyor ama yardım etmek isteyen benim için ”hayır ben yardım edeceğim” diyor. Bana ”senin kalbine buğday ekeceğim, canın hiç yanmayacak” diyor. Kalbime sanki manevi bir ameliyat yapıyor . Kan yok, hiçbir acı hissetmiyorum. Sonra işlemi tamamlıyor .Tamam diyor. Rüya bittiğinde çok huzurluydum. Rüyayı perşembeyi cumaya bağlayan gece sabaha karşı gördüm. Rüyamı yorumlarsanız, sevinirim. 41, Erkek, bekar, inşaat mühendisi. Saygılarımla, Selamlar.

Rüyada türbe ziyaret etmek yorumu

Rüyada türbe ziyaret etmekDeğerli meslektaşım merhaba, her ne kadar ben sizden çok eski olsam da ikimizde mühendislik eğitimi aldık, meslektaş olmamız ve rüyanızın değerli olması sebebiyle size özel zaman ayırdım. Rüyanızda muhafazakar yönünüzün kuvvetli olduğu izlenimi alıyorum ama buna karşılık muhafazakar kişiden beklenen adaletli olmak konusunda yeteri kadar hassas olmadığınızı görüyorum. Adil olmamak hem bu dünyada çöküşü getirir hem de insanı büyük azaplara götürür (örnekleri gerçek hayatta çok fazla; Hitler, Mussolini, Kaddafi, Saddam ve aklıma gelmeyen diğerleri). Sitemizi paylaştığınızı veya tavsiye ettiğinizi yazdığınız yahoo adresinde böyle bir şey yok, hizmet istiyorsunuz ama bedelini ödemek istemiyorsunuz (hem de sizden para istemeyen birine karşı). Ben bunu yanlış anladığınıza veya aceleye bağlamak istiyorum. Bizim en büyük sorunumuz internetteki din tacirleri ile. Bu hırsız tacirlerle mücadele etmenin yolu sizlerin vereceği destekte ama destek sıfır! Sonuç; internette gittikçe artan hırsızlık, sahtekarlık, dini sonuna kullanmak.

Rüyada türbe görmek, türbeyi ziyaret etmek, türbede dua etmek konusunda detaylı bilgi türbe sayfasında yer almaktadır, lütfen inceleyin. Rüyada turist birini görmek sizin çevreniz iletişiminizde kendinizden emin olamadığınızı gösterir. Rüyada dua ettiğini görmek saygı, samimiyet ve alçak gönüllülük anlamına gelir. Daha yüksek bir kaynaktan yardım aradığınızı, yardım ve desteğe ihtiyacınız olduğunu simgeler. Türbede gördüğünüz evliya dışındaki zatlar ise sizin gerçek hayatınızda değer verdiğinizi birinin kalbinizi kırması, beklediğiniz takdiri alamamak veya hak ettiğinizi düşündüğünüz bir başarıya kavuşamamak gibi nedenlerle duygusal olarak yaralandığınızı göstermektedir.

Ancak üzülmeyin bunlar bitecek, rüyanız birinin / birilerinin vesile olmasıyla tüm bunların geride kalacağını, maddi bakımdan şansının açılacağın ve manevi olarak zengileşeceğin bir döneme gireceğini müjedelemektedir.

“Rüyada Türbe Ziyaret Etmek” için 2 yanıt

Ruyamda Abdulkadir Geylani hazretini gordum bana dedi ki 7 gün sonra kismetin acilacak bu ruyami yorumlar misiniz? 23, Kadın, Bekar, Yok.

Derya selam, gördüğün rüya aslında beynin tarafından olmasını istediğin şeyin sana bir senaryo şeklinde yansıtılmasıdır. Burada Abdulkadir Geylani beynin tarafından rüyanın gizemli olduğunu düşünmen için kullanılmış bir simgedir. Yoksa 7 gün sonra kısmetin açılacak diye boşa umutlanmanın gereği yoktur. Kısmetinin açılması için yapılacak en doğru şey Allah’a dua etmek, ondan her şeyin hayırlısını dilemek ve çevrendeki insanların saygı ve sevgisini kazanmana yol açacak, Allah’ın hoşuna gidecek, insanlık için hayırlı ve güzel şeyler yapmaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir