Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Türk Bayrağı Görmek

Rüyada Türk bayrağı görmek neye işarettir?

Rüyamda gece vakti oluyor, gökyüzünde Türk bayrağı görüyorum, bir tanesini hani biri iple gökyüzüne bırakmış gibi ama parlak ve büyük. Hilal ve yıldızın etrafı güllerle çevrilmiş. Sonra bir tane daha kırmızı net parlak yine al bayrak, sonra gökyüzünde bir tane siyah veya koyu kahve renginde at görüyorum, atın dört ayağının altlarında o bayrağın kırmızı rengi gibi kırmızılıklar var. At da aynı büyüklükte idi.

Sonra kendimi başka yerde görüyorum, işle ilgili patronu arıyorum, başkası açıyor telefonu, bana yalan söylüyor, bende bunu duyuyorum telefondan ve kadına “sizi duydum” diyorum ve patronun yanına gidecek oluyorum, bir türlü başıma örtü bulamıyorum ama elbiselerim günlük oluyor, en sonunda örtü bulup gidiyorum o kadın orada karşıma çıkıyor ve benim üzerime geliyor. Sonra ben o kadının yakasına sarılıyor ”sen benim ne çektiğimi biliyor musun? benim param ekmeğim yenmez, ben garibim, bana haksızlık edilmez” diyorum. O da “bak kamera var, seni gördüler” diyor. Bende “sen zaten onun için üstüme geldin” diyorum. Sonra o gidiyor. Rüyam bu kadar, hayır olsun inşallah, çok teşekkürler. ayşe tarafından 19.04.2013 / 10:30 tarihinde gönderilmiş. Rüyanın unsurları: bayrak, Türk bayrağı, büyük bayrak, siyah at, kahverengi at, baş örtüsü

Rüyada Türk bayrağı görmek nasıl yorumlanır?

Ayşe Merhaba,

Rüyada bayrak görmek, Şeref, iyi hal, yücelik ve izzet ifade eder. Rüyada dalgalanan bayrak görmek, mutluluk, bereket, bolluk, barış demektir, şanslı bir dönemde olduğunuzu belirtir.Savaş olan bir ülkede yaşıyorsanız savaşı kazanacağınıza, savaş olmayan ülkede yaşıyorsanız zenginliğe işarettir. Rüyada bayrak direği görmek kişinin hayatındaki istikrarı temsil eder.

Rüyada Türk bayrağı görmek Türk olmanın gururu ya da Türkiye’nin büyüklüğünü temsil eder. Bir Türk vatandaşı görürse ülkesiyle gurur duyacağı şeyler olacağını, yabancı biri bunu görürse Türkiyeyi daha iyi ve doğru tanıması gerektiğini ifade eder.

Rüyada at görmek uyum, sadakat, güç, kuvvet ve enerji sembolüdür. Rüyada heybetli bir at görmek büyük bir işin başına geçmeye ve mutluluğa işaret eder. Rüyanın son bölümü gerçek hayatınızın maddi yönünde kimi sorunlar, çatışmalar içinde olduğunuzu ve sabırla davranarak bunları çözeceğinizi simgelemektedir.

“Rüyada Türk Bayrağı Görmek” için 5 yanıt

Rüyamda iki tane Türk bayrağı önce dalgalanıyor, sonra kuvvetli bir rüzgar esiyor, bu iki bayrağı direği ile beraber uçuruyor ama bayraklar yanlamasına sola doğru uçuyor ve yan yana yere düşüyor.

İpek, 42, Boşanmış, Çalışıyor
Ruh hali: İnsanlara karşı güvensizliğim var. Hayattan korkuyorum, hayat bana yarın neler yaşatacak bilemiyorum ama korkum kendim için değil sorumlu olduğum kişiyi yalnız bırakmaktan, onun istikbali için bir şey yapamayacağım yarım kalacak ne yapacağım endişesi bu endişeden dolayı çok fazla huzursuz ve mutsuzum.

İpek merhaba,
Gördüğün rüya yoruma gerek bırakmayacak derecede açık ve net. Yarın hakkındaki endişelerinin yansıması ve bu tür rüyaları görenlerin sayısı her gün artmakta.
Ancak olaya bir de farklı açıdan bakmak gerekli. endişe kişinin günlük yaşamını, psikolojisini bozmadığı sürece faydalıdır, insanın güçlü olmasını, daha fazla gayret göstermesini, daha dirençli olmasını sağlar. Demek ki bu açıdan bakıp çocuklarımızın istikbali için elimizden gelen tüm gayreti göstereceğiz.

Rüyada Türk Bayrağının indirildiğini görmek
Rüyamda hiç tanımadığım, görmediğim bir kasaba gibi bir yerdeyim ve 3 yüksek direk, o direklerde de Türk bayrağı dalgalanıyor, aniden o yere bir saldırı oldu ve kaçışmaya başladık, “nerede bu asker” diye söylendik. Yolda kaçarken zırhlı araçlarla Türk askerinin geldiğini gördük ve onlara yardım etmek için geri döndüm ve aniden elimde bir silah buldum ve üstümden bir helikopter geçti ve çatıya indi ve 3 asker binadan aşağı doğru sarkıtılarak Türk bayrağını indirdi, ne kadar ateş etsemde fayda etmedi vuramadım. Ardından bir arabanın arkasına geçerek düşmana ateş ettim ve şarjör değişirken önüme düşman çıktı ve kafama sıktı aniden sırt üstü yere yığıldım ve gözlerimi kapattım, ölmemiştim, çok güzel bir duygu hissettim (rüyamda) ardından tekrar gözlerimi açtığımı hatırlıyorum. Teşekkür ederim.
16, Erkek, Bekar, Öğrenci, Mutlu-Düşünceli

Değerli arkadaşım, Görmüş olduğun rüya günlük yaşamda kişiyi etkileyen, zihnini meşgul eden ya da kafasını taktığı bir konunun uykudaki yansımasını gösteren birin tür olarak nitelenen rüyadır ve bu rüyalar bir mesaj vermezler. Son günlerde ülkede yaşanan olayın seni çok etkilediğini göstermektedir.

Rüyamda Gökyüzünü Türk Bayrağı şeklinde ama hilali ters ve kanlı görüyorum sonra hilalin karşısında yildiz olması gerekn yerde uluyan bir kurt figürü gördüm. Yorumlarsaniz çok sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir