Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Türkü Söylemek

Rüyada türkü söylemek neye delalet eder?

Size bir rüyamın tabirini soracaktım. Benim gerçekten çok sevdiğim biri var, fakat gerçek hayatta hiç beraber olamıyorum ve günlük onu görüp üzülüyordum. Rüyamda bizim evin yanında olan parkta onun yanına gidip açıldım ve ona bir türkü söyledim, ondan sonra beraber olduk, başını okşuyordum, başını göğsüme koydu, çok güzeldi, bu rüyanın tabiri nedir

Kimden: emre
Cinsiyetiniz:erkek
Yaşınız:16
Medeni Durumunuz:bekar
Şu anki ruh haliniz: sevinçli
Anahtar kelimeler: beraber , okşamak

Rüyada türkü okumak nasıl yorumlanır?

Emre selam, gördüğün rüya bir gençlik rüyası olup, beyninin sana kendini iyi hissetmen konusunda hediyesidir.

Rüyada türkü söylemek veya bir türkü söylediğini görmek rüyayı gören kişini tatlı dili ve güler yüzü sayesinde kuracağı güçlü dostluklarla adeta parmağını oynatmadan çok büyük bir servet sahibi olacağına, bu servetini sevdikleriyle paylaşıp herkesin takdirini kazanacağına delalet eder. Rüyada türkü dinlemek veya türkü söyleyen birini yani türkücü görmek rüya sahibinin gerçek hayatta herkesi hayrete düşürecek bazı güzel olaylar yaşayacağına ve çok sevineceğine işaret eder. Rüyada türkü sözü yazmak yalan sözler duymaya, bunlar için üzülmeye işarettir.

“Rüyada Türkü Söylemek” için 2 yanıt

Rüyada türküyü tersten söylemek ne manaya gelir?
Rüyamda beğendiğim bir bey bana türküyü tersten söyledi bu ne demek hiç bir anlam vermedim. 23 yaşında bekar bir bayanım.

Meral selam. Rüyada türkü söylemek veya dinlemek yalan sözler duymaya, bunlar için üzülmeye işarettir. Türkünün tersten söylenmesi ise sizin YALAN olduğuna inandığınız bir sözün aslında DOĞRU olduğunu ifade edebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir