Kategoriler
Renkler

Rüyada Turkuaz Rengi Çorap Görmek

Rüyada turkuaz rengi çorap giymek neye çıkar?

Merhaba, rüyamda turkuaz rengi yeni bir çorap giydiğimi gördüm. Eğilirken zorlanarak giyiyorum, sol ayağıma diğer tekini giymeye çalışırken uyandım. Bu rüya ne anlama gelir, teşekkürler. Iyi günler.

Rüyada turkuaz rengi çorap görmek yorumu

Rüyada çorap görmek , konfor, sıcaklık veya yolculuğa işarettir. Çorap rüyaları yorumlanırken çorabın rengi ve yün, pamuk, naylon gibi malzemesi önemlidir ve birlikte ele alınmalıdır. Çorap giymek, çorap giydiğini görmek, yaşamınızda arzu ettiğiniz konfora kavuşmak için sürekli ve yavaş bir hızda hedeflerinize doğru ilerlediğiniz anlamına gelir. Çorabın her ikisini de giyerseniz amacınıza zamanında ulaşacaksınız demektir.

Turkuvaz rengi , türkuvaz veya Türk Mavisi , yeşile çalan açık mavi renktir. Camgöbeği renginin hafif mavi bir tonudur. Turkuvaz Rengin isminin turkuaz taşından (firuze taşı) geldiği de söylenmektedir. Rüyada turkuaz renk görmek panik atak, mani veya psikolojik bir yorgunluk içinde olduğunuzu, dinlenme ihtiyacınızı simgeler. Rüyanın unsurları: turkuaz rengi, yeni çorap, çorap giymek

“Rüyada Turkuaz Rengi Çorap Görmek” için 3 yanıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir