Kategoriler
Renkler

Rüyada Turkuaz Rengi Görmek

Rüyada turkuaz rengi neye işarettir?

Rüyamda 18 aylik oglum ve ben deniz kenarindayiz, annemlerin antalyadaki yazliginin kumsalindayiz ama kumsal ve deniz cok farkli, tropikal bir sahil gibi incecik kumdan bir kumsal ve berrak durgun turkuaz rengi bir deniz. Deniz kenarinda iki tane koltuk buyuklugunde ici bos deniz kabuğu goruyorum, salyangoz kabugu gibi. Onlar koltuk olarak kullaniliyormus, cok seviniyorum ogluma gosteriyorum ne olduklarini anlatiyorum. Orada birileri onlarin koltuk olarak kullanildigini soyluyor ama takmiyorum, oglumla onlari alip beraberce yuzuyoruz, cok mutluyum. Sonra annem kumsaldan sesleniyor “bakin burada ne var” diye. bir deniz aslanı kumsalda bize dogru yuruyor. cok buyuk gumus gibi parliyor ve cok neseli, ogluma onu gosteriyorum, cok guzel duygularla ve cok etkilenmis olarak kalktim ruyamdan. Sanki korunma altindayim bir cennetteyim gibi hissettim.

Rüyada turkuvaz rengi görmek yorumu

Rüyada kumsal görmek, kumsalda olmak, yürümek, oturmak, yatmak, bulunmak İç hesaplaşma, öz analiz veya iki durum arasında muhasebe yapmayı simgeler. Genelikle kendine güvensizlik, duygusal travmalar, yaşamda bilinmeyen değişiklikleri işaret eder. Rüyada deniz kabuğu görmek kadın cinselliği belirtir. Rüyada deniz aslanı görmek hayatınızda iki önemli bileşenin bu dönemde sizi çok etkilediğini işaret edebilir. Bu bileşenler büyük ihtimalle maddi güç ve sabır olabilir.

Turkuaz rengi, türkuvaz veya Türk Mavisi , yeşile çalan açık mavi renktir. Cam göbeği renginin hafif mavi bir tonudur. Turkuvaz Rengin isminin turkuaz taşından (firuze taşı) geldiği de söylenmektedir. Rüyada turkuaz renk görmek panik atak, mani veya psikolojik bir yorgunluk içinde olduğunuzu, dinlenme ihtiyacınızı simgeler.

“Rüyada Turkuaz Rengi Görmek” için bir yanıt

37 yaşindayim, evliyim, devlet memuruyum, aralik ayinda gördüğüm bir rüyayi anlatmak istiyorum. Eşim ve ben ayni model, turkuaz mavisi takim elbise giyiniyoruz. Eşimin gömleği açik gri bir renkte, benim gömleğim ise yavru ağzi renginde. İkimizde olduğundan yakişikli ve güzeliz, sağlikli görünüyoruz. Daireden bir il müdür yardimcisi da olduğundan güzel ve bizi tebrik ediyor. Neden olduğunu o dönem için bilemiyorum fakat bu rüyayi gördükten bir buçuk iki ay sonra hamile olduğumu öğreniyorum. Hali hazirda sıkıntılı bir dönem geçiriyorum ve bu rüya aklima çok takildi bir anlami olmali diye düşünüyorum, teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir