Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Turşu Görmek

Rüyada turşu görmek neye işaret eder?

Rüyada turşu görmekRahmetli babamı rüyamda gördüm, bana sarıldı yemeğin yanında kendi hazırladığım turşuyu sunacaktım ama bir tabak toprak hazırladım ve tadına baktım, babamın boğazına kaçar diye normal turşu ikram ettim, ne anlama geliyor?  Teşekkür ediyorum. Çiçek.

Rüyada turşu görmek yorumu

Çiçek merhaba, Rahmetli babanızı görmek hakkında çok detaylı bilgiyi okumak için lütfen rüyada ölmüş babayı görmek rüya tabirleri sayfasını inceleyiniz.

Rüyada turşu görmek yaptığınız bir işten beklediğiniz sonucu alamayacağınıza veya bir hayal kırıklığı yaşayacağınıza işaret eder. Turşu yapmak ya da rüyada turşu kurmak helal olmayan yollardan para kazanmayı aklından dahi geçirmemek gerektiğine ve böyle bir olursa bunun acısının fazlasıyla çıkacağına delalet eder. Turşu yemek veya turşudan yediğini görmek şu anda yaşadığınız ilişkide ya da başladığını işte veya faaliyette umutsuzluğa işarettir, umduğunu bulamamaya delalet eder.

Masaya turşu koymak mutsuz bir evlilik yapmak anlamına gelir. Turşu vermek yahut birine turşu ikram etmek kendi başınıza çözebileceğiniz bir özel sorununuzu çevrenizdekilere anlatarak onları üzdüğünüzü ifade eder. Turşu aldığını görmek başkasından kaynaklanan bir sebeple bir üzüntü yaşayacağınıza yada birinin bir üzüntüsüne şahit olacağınıza yorulur. Lahana turşusu, salatalık turşusu gibi tüm turşu türleri aynı manaya gelir.

“Rüyada Turşu Görmek” için 6 yanıt

Rüyamda görümcem bize turşu göndermişti ama turşuyu yediğimizi görmedim. 43, Kadın, Evli, Çalışıyor

Duman merhaba,
Gördüğünüz rüya görümcenizin sebep olacağı bir üzüntü yaşamaya yada görümcenin bir üzüntülü hal yaşamasına şahit olabilir. Turşuyu yememiş olmanız sanki ikinci ihtimali öne çıkarıyor.

1 aylik hamileyim ve rüyamda bidondan kendi yaptigim kücük kornison tursularini yerken gördüm.

Gülden selam, hamilelik bir kadının hayatında büyük bir dönüm noktasıdır ve bu dönemde anne adayı bir mucizeye imza atmaktadır. Böylesi önemli bir olayın gerçekleştiği bu dönemde hamile kadınlar hamileliklerinin değişik dönemlerinde değişik yoğunlukta rüyalar görürler ki bunlar çoğu zaman standart rüya tabirleri ile doğru olarak açıklanamazlar. Lütfen hamile sayfasında Rüyada gebe olmak konusunda ilginç bilgiler bölümünde Hamileliğin ilk dönemlerinde, hamilelik başlangıcında kadınlar farklı tür ve ebatlarda hayvanlar, çiçekler, meyveler ve sular görürler ile başlayan bölümün tamamını okuyun.
Öte yandan yazdığınız rüyanın bir anlam taşıdığına inanıyorsanız bu sayfada anlatılan turşu rüya yorumu hakkındaki bilgileri inceleyin.

Rüyamda hamile akrabam benden turşu istiyordu, bende kızı olacak galiba turşu istiyor dedim, ona bir tabak turşu verdim, anlamı nedir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir