Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Turşu Kavanozu Görmek

Rüyada turşu kavanozu görmek neye çıkar?

Merhaba ben Aslı. Bu sabah gordugum ruyayi yorumlar misiniz? Sokakta oturuyordum ailemde vardi (dedem, babam, annem) dedemin altın çakmağı vardı, cebinden cikardi ve bana dogru tuttu. Yakar gibi yapti ama yakmadi. Ayni zamanda yolun ortasinda turşu kavanozu duruyordu. Yoldan eski bir araba gecti, tursu kavanozu arabaya takildi ve gittiler. Icindeki de tanidikmis annem oyle diyordu.

Sonra eski sevgilimi gordum o sokakta en yakin arkadasimla beraber. Yanlarina gittim arkadasim sonra yok oldu. Biz basbasa kaldik. Uzun uzun konustuk sonra yuruduk. Bir yerde oturduk ben ona bugunluk sevgili gibi olmayi teklif ettim o da kabul etti ve uyandim lutfen aciklayin. Nereye yazacagimi bulamadim ben de buraya yazdim. Aslı.

Rüyada turşu kavanozu görmek neye çıkar?

Aslı merhaba, bu çok ilginç rüya için teşekkür ederim.

Rüyada çakmak görmek, çakmak kullanmak, çakmak ile sigara yakmak bir şeyin sizi ateşlemesi ve hayatınızı alevlendirmesine gereksinim olduğunu göstermektedir. Rüyada eski araba görmek gerçek hayatınızda size sunulan, önünüze çıkan fırsatların farkında olmadığınızı ve bu fırsatları kaçırdığınızı ifade eder.

Rüyada turşu görmek yaptığınız bir işten beklediğiniz sonucu alamayacağınıza, hayal kırıklığı yaşayacağınıza işaret eder. Rüyada cam kavanoz görmek veya satın almak davranışlarınıza dikkat etmeniz, düşünerek hareket etmeniz gerektiğine dikkat çeker. Turşu kavanozunun arabaya takılıp gitmesi bu olumsuzlukların sizden uzaklaşacağını simgelemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir